Monstrualne usta Małej Ani ostro krytykowane przez internautów. "Niedługo eksplodują! Gdzie jest umiar?"

Mała Ania z "Warsaw Shore" pochwaliła się niedawno nowym selfie, które w jednej chwili rozgrzało internet do czerwoności. Na celebrytkę spadła fala krytyki. Znowu poszło o jej usta.

Mała Ania z "Warsaw Shore" znana jest ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Chętnie też eksperymentuje ze swoim wyglądem. Najbardziej widać to na przykładzie jej ust, które stają się coraz większe. Celebrytka otwarcie jednak wyznaje, iż nie zamierza zmieniać się tylko dlatego, że komuś nie podoba się to, jak teraz wygląda. A musimy przyznać, że prawdziwego hejtu pod zdjęciami Małej naprawdę nie brakuje. 

Zobacz wideo

Internauci krytykują duże usta Małej Ani

Obserwatorzy Ani na Instagramie nie szczędzą złośliwości pod jej adresem. Każde nowe zdjęcie zamieszczone przez Małą w sieci wzbudza ogromne poruszenie wśród internautów. Największy hejt dotyczy głównie jej powiększonych ust. 

Te dolne wargi to Ci odpadną niedługo. I nie piszę tego, żeby krytykować, tylko uważam, że za często korzystasz z kwasu.
Usta, tragedia...
Usta niedługo eksplodują! Gdzie jest umiar? - czytamy w komentarzach pod jednym ze zdjęć Małej.
 

Oczywiście, znajdą się także osoby, którym podoba się wygląd Małej Ani. Dużo zachwytu wzbudziły między innymi przedłużone włosy celebrytki. 

Najpiękniejsza!
Cudowna, a włosy mega!
Ślicznie wyglądasz.
Jesteś piękna kobietą. Wow! - piszą internauci. 

Z pewnością należy przyznać, że Mała Ania swoim wyglądem wyróżnia się spośród innych kobiet. Uważacie, że przesadziła już z kwasem? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.