Monstrualne usta Małej Ani ostro krytykowane przez internautów. "Niedługo eksplodują! Gdzie jest umiar?"

Mała Ania z "Warsaw Shore" pochwaliła się niedawno nowym selfie, które w jednej chwili rozgrzało internet do czerwoności. Na celebrytkę spadła fala krytyki. Znowu poszło o jej usta.

Mała Ania z "Warsaw Shore" znana jest ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Chętnie też eksperymentuje ze swoim wyglądem. Najbardziej widać to na przykładzie jej ust, które stają się coraz większe. Celebrytka otwarcie jednak wyznaje, iż nie zamierza zmieniać się tylko dlatego, że komuś nie podoba się to, jak teraz wygląda. A musimy przyznać, że prawdziwego hejtu pod zdjęciami Małej naprawdę nie brakuje. 

Zobacz wideo

Internauci krytykują duże usta Małej Ani

Obserwatorzy Ani na Instagramie nie szczędzą złośliwości pod jej adresem. Każde nowe zdjęcie zamieszczone przez Małą w sieci wzbudza ogromne poruszenie wśród internautów. Największy hejt dotyczy głównie jej powiększonych ust. 

Te dolne wargi to Ci odpadną niedługo. I nie piszę tego, żeby krytykować, tylko uważam, że za często korzystasz z kwasu.
Usta, tragedia...
Usta niedługo eksplodują! Gdzie jest umiar? - czytamy w komentarzach pod jednym ze zdjęć Małej.

Oczywiście, znajdą się także osoby, którym podoba się wygląd Małej Ani. Dużo zachwytu wzbudziły między innymi przedłużone włosy celebrytki. 

Najpiękniejsza!
Cudowna, a włosy mega!
Ślicznie wyglądasz.
Jesteś piękna kobietą. Wow! - piszą internauci. 

Z pewnością należy przyznać, że Mała Ania swoim wyglądem wyróżnia się spośród innych kobiet. Uważacie, że przesadziła już z kwasem? 

DH

Więcej o:
Komentarze (25)
Monstrualne usta Małej Ani ostro krytykowane przez internautów. "Niedługo eksplodują! Gdzie jest umiar?"
Zaloguj się
 • 3-kuleczka

  Oceniono 12 razy 12

  a brwi,... bhoże, jak stara lampucera
  co wy kobiety robicie z tymi brwiami, aż tak dajecie sie otumaniac kosmetyczkom co robią na was kase ? idę ulica i patrzę... młode dziewczyny, blondynka, brunetka, bez względu na kolor karnacji i kształt twarzy wszystkie maja zrobione brwi jednakowo jakby szablon przystawic, nie macie luster jak to POSTARZA ???
  popatrzcie na aktorki, ikony mody, które mają klasę że tylko wymienię panią beatę Tyszkiewicz albo Polę Raksę, delikatne prawie nie widoczne brewki jak twarz wygląda młodo i świezo

 • Gość: raja

  Oceniono 13 razy 11

  głupiutka , po postawówce, z bytomia, co mozna ządać od kogos takiego, wkrótce donatella veersaci

 • Gość: Edyta

  Oceniono 8 razy 8

  Cała ich ekipa to jakaś wiocha...

 • Gość: Karola

  Oceniono 5 razy 5

  Dziwne czasy, że promuje się tego typu osoby. Ani ona mądra, ani ładna..po prostu przerysowana. Mnie zastanawia skąd ona ma pieniądze na te wszystkie zabiegi...raczej nie wygląda na osobę skalaną pracą.. sponsorzy, czy może jej twarz ma być reklamą tych zabiegów i ma je za free?

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  No prześcignęła Kaczora Donalda. Szacun:D

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Zaczyna wyglądać jak Minge.

 • Gość: sisio

  Oceniono 5 razy 5

  potrzebuje psychiatry

 • Gość: Fanfan Tulipan

  Oceniono 7 razy 5

  Po tych operacjach plastycznych może być tak zwana jednorazówka

 • tomcug

  Oceniono 4 razy 4

  Obrzydliwe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX