[TYLKO U NAS] "Warsaw Shore". Mała Ania pójdzie na całość z Brzydalem! "Idziemy na górę?". Mamy wideo

Warsaw Shore. Ta domówka zdecydowanie przebije wszystkie poprzednie! Będzie taniec z papierem toaletowym, obleganie górnego pokoju, czułości w basenie i niecodzienni goście.

"Warsaw Shore". Zagadkowa paczka skutecznie przebudzi skacowanych domowników. Niespodziewanym prezentem okaże się… Ryjek! Największy freak w historii "Warsaw Shore", Kapitan Melanż odwiedzi Ekipę i już na wstępie wniesie mnóstwo pozytywnej energii i radosnego szaleństwa. Gość okaże się również świetnym nauczycielem, który pomoże Stiflerowi i Pedrowi w zgłębianiu arkanów sztuki miłosnej.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - Mała Ania i Brzydal 

Gdy już wszyscy dojdą do siebie po odjechanym poranku, panowie udadzą się do salonu urody, by przygotować się do wieczornej domówki. Po powrocie okaże się, że Wiktoria postanowi jednak wyjść z programu. Dziewczyna opuści willę razem z Alanem.

Warsaw Shore. Mała Ania przefarbowała włosy. Już nie jest blondynką >>>

Wieczorem rozpoczną się wielkie przygotowania. Wszyscy Ekipowicze z niecierpliwością oczekiwać będą gości. Ewelina wypatrywać będzie zaproszonych Hiszpanów, a Stifler dziewczyn, z którymi będzie mógł wprowadzić w życie otrzymaną od Ryjka wiedzę. Wieczór okaże się przełomowym w relacjach Małej i Brzydala. Para zbliży się do siebie jeszcze bardziej… Zobaczcie fragment w wideo dołączonym do artykułu.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - sezon 9

Co jeszcze wydarzy się na epickiej domówce? Odpowiedź w kolejnym odcinku "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy", już w niedzielę o 23:00 w MTV Polska.

mat.prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.