Mała Ania i Dla Pieniędzy zrobią to, co wskażą internauci. "Tamagoczi" to nowy hit na You Tube

29 sierpnia rusza kolejny program na kanale Plotek.pl na YouTube. "Tamagoczi" to show, w którym Olek Sikora ze swoimi widzami będzie "testował" celebrytów.

„Tamagoczi" to nie tylko zabawka lat 90., ale również tytuł nowego interaktywnego programu z udziałem gwiazd. Show rusza już 29 sierpnia i można zobaczyć je na kanale Plotek.pl na YouTube.

Program poprowadzi dziennikarz i prezenter Olek Sikora, którego szersza publiczność zna z "Koła Plotka" czy "Warsaw Express".

„Tamagoczi": co to za program?

„Tamagoczi" to show, w którym to widzowie mają ogromną władzę. To oni w trakcie jego trwania za pomocą ankiety na Instagramie zadecydują, z jakimi zadaniami będą musieli się zmierzyć celebryci. 

Goście programu ruszą w miasto wraz z Olkiem Sikorą, aby wykonać kilka zabawnych i szalonych zadań, podczas których wejdą w interakcje z przechodniami - czytamy w komunikacie prasowym.

„Tamagoczi": Kto wystąpi w najbliższym odcinku? 

W pierwszym odcinku „Tamagoczi" zobaczymy, jak z zadaniami widzów poradzą sobie influencerzy: Paweł Svinarski (Dla Pieniędzy) i Mamiko (Weronika Heck) oraz gwiazdy programu Warsaw ShoreMała Ania i Piotr Polak „Pedro”

Gwiazdy będą musiały improwizować i z pewnością posiłkować się poczuciem humoru.  

O tym, że show będzie stawiało na pozytywne emocje zapewnia również Taida Mrówczyńska, Head of YouTube Growth w Gazeta.pl.

To nie będzie kolejny program, w którym goście siedzą zamknięci w studiu, zespół Plotek.pl wychodzi w miasto! W „Tamagoczi” nie zabraknie pozytywnych emocji i oczywiście zabawnych momentów – podkreśla Mrówczyńska.

Program będzie miał charakter cykliczny, co oznacza, że każdy kolejny odcinek będzie można zobaczyć w środy na kanale Plotek.pl na YouTube. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.