Edyta Górniak podczas izolacji "zrobiła" usta? Fani widzą zmianę: Wystarczy spojrzeć na twarz na początku kariery. Diwa zapewnia, że to trik

Edyta Górniak musiała poddać się 14-dniowej kwarantannie po powrocie do kraju. Teraz wreszcie może bez obaw zobaczyć się z synem, o czym poinformowała na Instagramie, publikując nowe zdjęcie. Fani jednak zwrócili uwagę na coś innego. Twierdzą, że wokalistka "zrobiła" usta.

Edyta Górniak jeszcze nie tak dawno żaliła się w mediach społecznościowych, że jej kontakt z synem jest utrudniony. Wokalistka, po zamknięciu granic Polski, utknęła w USA, gdzie pracowała nad nową płytą, dlatego przez długi czas nie mogła wrócić do kraju. Skorzystała jednak ze specjalnej akcji "Lot do domu", dzięki której udało jej się opuścić Stany Zjednoczone. Artystka musiała poddać się obowiązkowej kwarantannie, podczas której przebywała w Trójmieście, z dala od Allana. Po 14 dniach w końcu ma możliwość zobaczenia się z nastolatkiem, o czym poinformowała na Instagramie, publikując nowe zdjęcie. Internauci od razu zwrócili uwagę na mocno podkreślone usta Edi. Czyżby je powiększyła? Piosenkarka komentuje domysły fanów. 

Zobacz wideo Marcin Gortat zaprosił Edi na imprezę? To był prywatny koncert!

Usta Górniak - botoks vs kredka

Edyta Górniak udostępniła w mediach społecznościowych fotografię, którą opatrzyła podpisem, nawiązującym do rychłego spotkania z synem. Artystka nie kryje radości, że w końcu może wrócić do Warszawy, gdzie Allan przez ostatnie tygodnie mieszkał bez matki. 

Słońce, muzyka i już. Nareszcie do domu. #osobnoleczrazem - czytamy na profilu diwy. 

Jednak to nie zakończenie kwarantanny wokalistki wzbudziło największe emocje. Internauci zwrócili uwagę, że Edi podczas izolacji "poprawiła" usta. Pod jednym z komentarzy rozpętała się burza. 

Piękna Edi... Ale nie trzeba już powiększać ust. 

Gwiazda nie czekała długo z odpowiedzią, sugerując, że efekt powiększonych ust osiągnęła za pomocą kredki. 

Kredką w sensie - napisała rozbawiona Górniak. 

Internauci jednak wciąż ironizowali, porównując teraźniejszy wygląd artystki do czasów młodości:

Kredką... Wystarczy spojrzeć na twarz na początku kariery. Dobrze, że teraz takie dobre te kosmetyki robią.

Edyta Górniak nie wdała się w słowną potyczkę na Instagramie. Stwierdziła jedynie, że chętnie nauczy swoje obserwatorki triku makijażowego, który "poprawi" usta i zaprosiła je na najbliższą transmisję na żywo. Skorzystacie z porad kosmetycznych Edi?

Więcej o:
Komentarze (8)
Edyta Górniak po dwóch tygodniach odosobnienia wraca do syna. Fani sądzą, że podczas izolacji "zrobiła' usta. Odpowiada
Zaloguj się
 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 2 razy 2

  Powiększyła sobie usta za pomocą kredki... Znaczy co? Zjadła tę kredkę? Szkoda że mózgu nie powiększyła, ale pewnie tyle kredek nie było. Ona jeszcze coś śpiewa, czy tylko prezentuje publicznie swoją głupotę?

 • brak.slow

  Oceniono 2 razy 2

  Akurat Górniak bardzo sobie zaszkodziła tym majstrowaniem przy ustach. Miała piękna twarz i usta duże pasujące do twarzy a potem miała okropne wary ze przykro było patrzec.

 • anna.maria0

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież wiadomo, że gwiazdki jeżdżą do USA na poprawianie urody, bo boją się, że w Polsce zaraz ktoś zrobi zdjęcie jak wychodzą z kliniki.
  Nawet jak zdarzy im się przyznać do tych zabiegów, to potem żałują i o następnych nie mówią, np. Górniak kiedyś przyznała się do powiększenia ust i że tego żałuje, a wszystkie następne poprawki to natura. Siwiec przyznała się do powiększenia piersi, a nawet do wymiany silikonów na inny kształt, ale powiększenie ust, zmniejszenie nosa i naciągnięcie/wyprasowanie twarzy, to tajemnica.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem co powiększyła ale kilka razy pytałem po co to kobiety robią, szczególnie te co później mają wygląd namiętny jak brzegi nocnika, odpowiedzi nie było?

 • pazurek55

  Oceniono 1 raz 1

  A jak botoks spłynie ? A tu kwarantanna...

 • plastikpiokio

  0

  no i co z tego jeżeli głowa pusta .

 • lotus441

  0

  A mojej żonie nawet oka nie mogą pomalować bo wirus a tu proszę ......można?...można

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX