Księżniczka Charlotte i książęta George oraz Louis są w stałym kontakcie z prababcią. Nagrywają dla królowej Elżbiety II filmiki

Królowa Elżbieta II nie może zobaczyć się ze swoimi prawnukami. Książęta George i Louis oraz księżniczka Charlotte razem z rodzicami przebywają odizolowani w domu, znaleźli jednak sposób na połączenie się z prababcią.

Każdy musi sobie radzić w czasie izolacji, a nie inaczej jest w przypadku rodziny królewskiej. Nowe technologie ułatwiają nam komunikowanie się z najbliższymi, dlatego księżniczka Charlotte i książę George przesyłają do swojej prababci zabawne filmiki. Póki co królowa Elżbieta II musi zadowolić się nagraniami.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Królowa Elżbieta II nie zobaczy się z prawnukami

Książę William z rodziną przebywa w wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk, a w tym czasie królowa Elżbieta zaszyła się w zamku Windsor. Rodzina nie spotka się podczas świąt wielkanocnych, dlatego prawnuki nagrywają dla prababci "gadatliwe filmiki". Księżna Kate stara się, żeby jej dzieci miały kontakt z monarchinią i jej mężem, podaje "The Sun". 

Księżna Kate chce, by książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis rozmawiali z królową [na którą mówią "Gan Gan”] i księciem Filipem tak często jak to możliwe - informuje źródło "The Sun".

Książę Filip i królowa Elżbieta rozmawiają z maluchami przez telefon albo oglądają przesłane przez dzieci nagrania. Książę Karol przebywający w izolacji po zakażeniu również otrzymuje filmy od wnuków. Okazuje się, że księżna Camilla jest w stałym kontakcie z dzieciakami dzięki aplikacji House Party.

Lubią rozmawiać z dziadkiem Karolem i otrzymywać od niego wiele bardzo pomocnych wskazówek na temat zwierząt i kwiatów, a także rozmawiać z nim o barankach czy wiewiórkach - zdradził informator.

Książę Karol przebywa w odosobnieniu, ale ostatnio na Twitterze opublikował wideo, w którym informuje poddanych, że czuje się coraz lepiej

Więcej o:
Komentarze (11)
Księżniczka Charlotte, książę George i Louis są w stałym kontakcie z prababcią. Nagrywają dla królowej Elżbiety II filmiki
Zaloguj się
 • krystin9

  Oceniono 5 razy 5

  W The Sun ciężko "pracują" by codziennie wypełnić rubryczkę "Z życia BRK".
  Królowa widuje się z własnymi dziećmi kilka razy do roku, a co dopiero z wnukami i prawnukami.
  Nie jest żadną tajemnicą, że od kontaktu z rodziną jest jej osobisty sekretarz.
  A królowa częściej widuje się z premierem niż z Karolem.

 • n29a

  Oceniono 8 razy 4

  No cudowne dziecki, czy nawet bachory. Pewnie wcale nie rozpuszczone i dobrze się uczą. Brawo.

 • tenare

  Oceniono 3 razy 3

  George, a tatuś z mamusią gdzie pracują?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 2 razy 2

  To co? Kręcimy pornola!

 • lukask73

  Oceniono 3 razy 1

  Szarlota, Jerzy i Ludwik, nieuki!!!
  Czy o królowej piszecie Elizabeth a o jej najstarszym synu Charles???
  Zasady pisowni polecam w czasie kwarantanny przeczytać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX