Ewa Wachowicz jest w świetnej formie. Pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje, stojąc... na głowie. "Szacun, pani Ewo"

Ewa Wachowicz swoją urodą zachwyca od zawsze. W końcu nie bez przyczyny otrzymała niegdyś tytuł Miss Polonia. Kobieta wciąż dba o swoją formę, systematycznie ćwicząc. Na Instagramie pochwaliła się figurą i akrobatycznymi umiejętnościami. Potrafi stać na głowie!

Ewa Wachowicz nieustannie nas zachwyca! To piękna, ale przede wszystkim naturalna kobieta, która zjednała sobie serca wielu fanów. Aż trudno uwierzyć, że Miss Polonia '92 ukończy w tym roku pięćdziesiąt lat. Wyglądem i zadbaną figurą przyćmiewa niejedną młodą dziewczynę. Zawsze wyróżnia się elegancją i stara się być na bieżąco z panującymi trendami w modzie. Ostatnio zdecydowała się na zmianę fryzury, która idealnie podkreśla jej atuty. Swoje wdzięki w kostiumie kąpielowym prezentowała na początku tego roku na fotorelacji z wakacji. Czym tym razem zaskoczyła internautów? Umiejętnościami akrobatycznymi! 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz to kobieta wielu talentów. Zobaczcie pierniczki, które wyszły spod jej rąk!

Ewa Wachowicz potrafi stać na głowie

Tę umiejętność powinno wynieść każde dziecko z czasów szkolnych. Jednak nie oszukujmy się, mało kto jest na tyle sprawny fizycznie, by utrzymać swoje ciało w pionie, stojąc na głowie. Okazuje się, że Ewie Wachowicz to ćwiczenie wychodzi bezbłędnie. Spójrzcie tylko na zdjęcie, którym pochwaliła się na Instagramie.

 
Miałam to szczęście, że na WF-ie, jeszcze w podstawówce, nauczyłam się stania na głowie i stania na rękach... Jak zaczynałam ćwiczyć jogę, to wystarczyło sobie tylko przypomnieć tę umiejętność! A to bardzo regenerująca organizm pozycja! A pamiętacie, ile na trzepaku wisieliśmy głową w dół? Tak czy siak, ćwiczymy! Walczymy z naszym wewnętrznym leniem! - zachęca do aktywności fizycznej Wachowicz. 

Fani są zachwyceni byłą Miss Polonia. Zgodnie twierdzą, że Ewa Wachowicz jest bardzo inspirującą kobietą. 

Brawo! Podziwiam, Pani Ewo. Wszystko, co Pani robi, jest takie miłe dla oka i radosne dla serducha.

Sympatycy modelki zwrócili również uwagę na piękne krajobrazy, które ją otaczają. Trzeba przyznać, że widoki są iście rajskie!

Ewa WachowiczEwa Wachowicz Instagram/ @ewawachowicz

BWO