Maciej Stuhr nie pójdzie na majowe wybory: Niech sobie wybiorą tego Andrzeja. Niech nam dadzą święty spokój

Maciej Stuhr nie pójdzie na wybory, jeśli, zgodnie z interesem rządzących, odbędą się one w maju. Zdrowie rodziny jest dla aktora najważniejsze.

Maciej Stuhr znany jest tego, że z godną pochwały odwagą komentuje poczynania obozu rządzącego w Polsce. Przypomnijmy, że aktor zbojkotował Telewizję Publiczną, nie występując w żadnych jej produkcjach, dosadnie odpowiedział Jarosławowi Kaczyńskiemu na jego słowa o filmie "Pokłosie", a także skomentował wyniki ostatnich wyborów. W sobotę natomiast aktor był gościem programu "Fakty po Faktach", gdzie wypowiedział się na temat majowych wyborów.

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej.

Maciej Stuhr nie pójdzie na wybory w maju

Maciej Stuhr, wraz ze swoim ojcem Jerzym Stuhrem, gościli w "Faktach po Faktach". Aktor opowiedział, jak wykorzystuje wolny czas. Okazuje się, że Maciej Stuhr spędza go z rodziną, w domu na wsi. Polityka nie ma wstępu do jego rodzinnego sacrum.

Cisza, spokój... Odcięcie się nawet od polityki i idiotyzmu. Bo dopiero teraz widać, jakie idiotyzmy spędzają nam sen z powiek. A czas spędzony z dziećmi? Wyzwanie, ale cudowne - powiedział aktor.
Ale to też test, czy ten dom jest naszym rajem. Bo dla niektórych może zamienić się w piekło. Ale ja jestem w najlepszym z możliwych miejsc na Ziemi, we własnym domu. Jesteśmy razem, blisko. Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze. (...) Dla mnie osobiście ten czas jest prezentem. Ktoś wyciągnął wtyczkę z tego pędzącego świata. Coś, czego ogromnie potrzebowałem. Staram się ten czas wykorzystać najlepiej jak mogę i umiem.

Maciej Stuhr skomentował także obecną sytuację polityczną w Polsce. Wyjawił, że jeśli wybory, zgodnie z usilnymi staraniami rządzących, odbędą się w maju, to on nie weźmie w nich udziału.

Powiem coś bardzo niepoprawnego. To taki śmiech rezygnacji. A niech sobie zrobią te wybory, niech sobie wybiorą tego Andrzeja. Niech nam dadzą święty spokój. Na pewno nie pójdę na wybory 10 maja, życie mi miłe. Nie pozwolę też pójść mojej rodzinie.
Nie pójdę na wybory. Chciałbym, żeby moja rodzina była zdrowa. To nie jest moment, w którym chciałbym walczyć. Ja się z tego wypisuję, bo jestem wśród najbliższych, których muszę chronić.

W pełni rozumiemy Macieja Stuhra. Jednocześnie, podobnie jak Małgorzata Rozenek, jesteśmy zbulwersowani obecną sytuacją. To oburzające, że dla rządzących własne interesy są ważniejsze od zdrowia i życia obywateli.

PJA

Więcej o:
Komentarze (338)
Maciej Stuhr bojkotuje majowe wybory: Niech sobie wybiorą tego Andrzeja. Niech nam dadzą święty spokój
Zaloguj się
 • bsdw

  Oceniono 83 razy 67

  Jesteśmy zmęczeni Kaczyńskim, PiSem i ich ciągłymi PODSTĘPAMI wobec POLAKÓW

 • perkis1234

  Oceniono 57 razy 49

  Będziemy mieć KORONAPREZYDENTA :) Frekwencja będzie na pewno żenująco niska, a w konsekwencji legitymizacja tej władzy i siła mandatu prezydenckiego proporcjonalna do tejże :)

  Fajnie być prezydentem, który na kartach historii zapisze się jako wybrany przez COVID-19 :D Łatka wstydu zostanie mu do końca życia. Ale cóż, kilka lat na wolności więcej jest widocznie cenniejsze od honoru - stąd taka desperacja. Dla budynia utrata władzy = prosta droga do więzienia, tudzież pod Trybunał Stanu.

 • alex123

  Oceniono 55 razy 37

  popieram, brawo Maciej, wszyscy powinniśmy olać te ich wybory, niech sie taplaja sami w swoim gnoju

 • la_bola

  Oceniono 36 razy 30

  To nawet nie jest głupi pomysł. Pisiory na wybory... i w ten sposób pozbędziemy się wreszcie z Polski elektoratu PiS. Przeżyją ci rozsądniejsi. A kulawy z du*ą niech się użerają z kryzysem. Potem dzieci będą się uczyć, że to oni doprowadzili Polskę do ruiny.

 • carlos512

  Oceniono 34 razy 26

  po trupach do celu...

 • oyayebye

  Oceniono 38 razy 26

  Andrzej też nie wie kiedy ma wygrać wybory. Decyduje kaczowirus.

 • lum99

  Oceniono 27 razy 21

  nie powinno sie mowic o majowych wyborach prezydenckich, tylko o majowym wybieraniu dudy

 • smokwawerski

  Oceniono 27 razy 19

  Powinien wygrać, niech nasz kraj sięgnie jeszcze większego dna, tylko wtedy ten durny naród zmądrzeje. Ale chyba płonne nadzieje, bo coronavirus przetrzebi pisowski elektorat. Pan Bóg wyrównuje rachunki... Tak się tłumaczy plagi i zarazy w KK, nieprawdaż?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX