Maciej Stuhr krytycznie o Telewizji Polskiej: Bojkot TVP. Opublikował wymowny wpis

Od poniedziałku trwa bojkot Telewizji Publicznej. Do akcji włączył się Maciej Stuhr. Aktor opublikował na Facebooku krótkie oświadczenie.
Zobacz wideo

Maciej Stuhr chętnie zabiera głos w kwestiach politycznych. Nic dziwnego, że aktor odniósł się do ostatnich materiałów wyemitowanych w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej.

Maciej Stuhr bojkotuje TVP

Od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się zarzuty wobec TVP i jej stronniczości. Mogliśmy to zauważyć chociażby przy okazji śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. W materiale, jaki pojawił się w głównym wydaniu "Wiadomości" połączono to tragiczne wydarzenie bezpośrednio z Jurkiem Owsiakiem, a winą za śmierć Adamowicza obarczono m.in. prezesa fundacji WOŚP.

To spowodowało, że wiele znanych osób zbojkotowało Telewizję Polską i zadeklarowało, że nie będzie przyjmować zaproszeń do programów publicznego nadawcy.

Akcję poparł m.in Maciej Stuhr. Na jego fanpage'u na Facebooku czytamy krótki, ale wymowny komunikat.

Bojkot TVP. Nie oglądam. Nie występuję.

Przypomnijmy, że w poniedziałek władze PO podjęły decyzję o bojkocie w TVP. Tym samym członkowie Zarządu Krajowego nakłaniają polityków, aby odrzucali zaproszenia do programów nadawanych w telewizji publicznej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS