Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki całowali się na wizji. Chwilę później showmanowi wyrwało się kilka słów za dużo

Maciej Stuhr był gościem programu "Kuba Wojewódzki". Aktor opowiedział m.in. o tym, co działo się na planie najnowszego hitu "Planeta Singli 2".
Zobacz wideo

"Planeta Singli 2" bije rekordy oglądalności. Nic więc dziwnego, że Maciej Stuhr, który jest jednym z głównych bohaterów filmu, odwiedził studio Kuby Wojewódzkiego. Aktor nie tylko odpowiadał na pytania prowadzącego, ale w trakcie programu odwzajemnił również jego pocałunek. Całus na antenie stał się początkiem rozmowy na temat homoseksualizmu. 

Jest podobno taki test, który mężczyźni w naszym wieku muszą sobie robić, by wiedzieć czy są gejami, czy nie. (...) Co jakiś czas trzeba go powtarzać.  Test polega na tym, że jak robisz komuś laskę i nie masz erekcji to nie jesteś gejem - żartował z kamienną twarzą Maciej Stuhr. 
A to nie jestem gejem... a nie, odwołuję to, co powiedziałem - żartował po chwili Wojewódzki, który ewidentnie nawiązywał do swojej ostatniej rozmowy z Anją Rubik, która wprost zapytała go o jego orientację seksualną. 
 

Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego o ojcostwie

Rozmowa, jak to bywa u Kuby Wojewódzkiego, musiała zahaczyć o kwestię wieku dziennikarza i jego gości. Tym razem poruszony został również temat ojcostwa. Maciej Stuhr ma dwuletniego syna i - jak twierdzi - razem z nim napisał książę "Tata Tadzika", która jest zbiorem felietonów publikowanych w miesięczniku „Zwierciadło”.

Czy bycie ojcem odmładza, czy sprawia, że sprawia że wpadasz w obłęd? - dopytywał dziennikarz, który wyznał, że kiedyś też chciałby zaznać ojcostwa. 
Ja bym powiedział, że odmładza. (...) Dziecko namawia starszych ludzi do głupich rzeczy, np. jedliśmy trawę. (...) W zeszłym tygodniu syn zaczął mówić do mnie po imieniu. (...) Wczoraj powiedział, że ma urodziny, bo chciał wyłudzić prezenty. Jak zapytałem, które to powiedział, że lewe - wyznał aktor. 
Może wpadł w złe towarzystwo po tej trawie  -ironizował Wojewódzki.

Maciej Stuhr o swojej aktywności na Facebooku 

Co zrobiłeś ostatnio niegrzecznego? - zaczął Kuba, który ewidentnie chciał nawiązać do politycznych i społecznych działań artysty. 
Od "Pokłosia" zaczął się moment newralgiczny, okazało się, że mam przyjaciół i ludzi, którzy pokazują inne gesty. I to był szok, bo to się stało w ciągu kilku dni. Zrozumiałem, jak napisałem jeden, drugi, trzeci post na Facebooku, który wywołał dyskusję, że w tym znalazłem taką trochę perwersyjną przyjemność. (...) Nie muszą mnie wszyscy lubić (...). Myślę zwłaszcza o swojej niewyparzonej gębie  - szczerze przyznał. 

Aktor dalej kontynuował wątek swoich często politycznych wypowiedzi w mediach społecznościowych. 

Czasami teremu krajowi dzieje się krzywda. Wydaje mi się, że wykorzystując swoją wątłą pozycję medialną, robię coś dużo bardziej istotnego w życiu niż chodzenie po czerwonych dywanach - wyjaśnił, a wokół rozległy się oklaski.

Maciej Stuhr o "Planecie Singli 2" 

W końcu poruszono też temat "Planety Singli 2", w której Stuhr jest niekwestionowaną gwiazdą. 

Czuć chemię między tobą a Więdłochą? 
Zastanawiam się, co jest między mną a Agnieszką takiego, że jakoś masowo po kolejnych częściach tego filmu się żenimy i wychodzimy za mąż. Bo ja się ożeniłem po pierwszej części, a - jak donosi prasa - ona po drugiej. 
Ale to są na razie plotki, tego nie wiemy - przerwał mu Wojewódzki. 
 Ja nie wiem tego, aż się boję pytać - dodał Stuhr.  

Czyżby Stuhr niechcący wydał tajemnicę koleżanki z branży? Wszak o tym, że Więdłocha wyszła za Antoniego Pawlickiego mówi się już od jakiegoś czasu. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.