Holly Madison przyłapana przez paparazzi w czasie izolacji w Los Angeles. Były Króliczek Playboya bardzo się zmienił

Dawno niewidziana Holly Madison została przyłapana przez paparazzich podczas spaceru nieopodal swojego domu. Były Króliczek Playboya nieźle się zmienił.

Holly Madison swoje najlepsze lata ma już za sobą. Największą sławą cieszyła się w latach 2005-2009, kiedy to brała udział w reality show "Króliczki Playboya". Była dziewczyna zmarłego założyciela Playboya usunęła się w cień światowego show-biznesu. W ostatnim czasie nie była widywana zbyt często, aż do teraz. Paparazzi przyłapali ją podczas spaceru po opustoszałym Los Angeles. Modelka wyraźnie ucieszyła się, widząc kierowane w jej stronę obiektywy aparatów. 

ZOBACZ TEŻ: Holly Madison zamieszkała w willi Hugh Hefnera. I zaczął się koszmar. Pigułki gwałtu, godzina policyjna. On odpowiada

Holly Madison na spacerze w czasie izolacji 

W związku z panującą obecnie sytuacją na świecie, Holly Madison pozostała ze swoimi dziećmi w domu, gdzie sama zastępuje nauczycielkę swojej 7-letniej córce, Rainbow. Niemałym zaskoczeniem był więc dla fotoreporterów widok byłego Króliczka Playboya, który samotnie przemierzał ulice Los Angeles. Modelka była uważna i zachowywała bezpieczne odległości od ludzi. Da się jednak zauważyć pewną zmianę w jej wyglądzie. Ubrania nie są już tak wyzywające jak w przeszłości, a ona sama nie jest tak wulgarna. Postawiła na bardzo wygodną stylizację. Miała na sobie rozciągnięty kardigan, sportową koszulkę, leginsy i wygodne trampki.

Lata jednak lecą, a jedno nadal się nie zmieniło, Holly uwielbia się malować. Nawet na spacerze miała pięknie wykonturowane policzki i perfekcyjnie ułożone włosy. Aż trudno uwierzyć, że w grudniu skończyła 40 lat. Pamiętacie ją z jej czasów świetności?

Przypominamy: Izabella St. James broni Hugh Hefnera: Holly Madison robiła z nim upokarzające rzeczy. Teraz kłamie

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.