Michał Żebrowski pokazał stare zdjęcie z filmowym Bohunem. Tylko spójrzcie, jak wyglądał wtedy Aleksandr Domogarow

Michał Żebrowski opublikował na Instagramie pamiątkowe zdjęcie, na którym on i Aleksandr Domogarow wznoszą toast. Fani są zachwyceni.

Pamiętacie filmowego Jurko Bohuna z "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana? W tę rolę wcielił się rosyjski aktor Aleksandr Domogarow. Artystę ostatnio na Instagramie wspominał Michał Żebrowski, który opublikował archiwalne zdjęcie z filmowym kolegą. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski i Aleksandr Domogarow

Fotografia, którą Michał Żebrowski zamieścił na Instagramie została zrobiona w Cannes w 1999 roku. To właśnie wtedy swoją światową premierę miał film "Ogniem i mieczem". Na zdjęciu widać, jak obaj panowie trzymają w dłoniach lampki (prawdopodobnie z czerwonym winem) i wznoszą toast. Żebrowski zresztą lakonicznie podpisał zdjęcie, nawiązując do owego toastu. 

Cheers (tłum. zdrowie) - napisał aktor. 

Oprócz tego pod fotografią znalazło się kilka hasztagów, w tym jeden z błędem ortograficznym. Żebrowski napisał bowiem "Bochun" zamiast "Bohun". Możemy jednak to wybaczyć aktorowi, biorąc pod uwagę, że wspomnienia sprzed ponad 20 lat mogły wywołać wiele emocji.

 

Obaj przystojni

W komentarzach fani nie kryli swoich zachwytów. Zwłaszcza panie podkreślały, że zarówno Michał Żebrowski, jak i Aleksandr Domogarow byli niezwykle przystojni. No cóż, nie bez powodu 20 lat temu w obu aktorach kochało się większość Polek. 

Sama nie wiem, którego kochałam wtedy mocniej.
Jak ja się w Was kochałam w tej podstawówce.
Nadal nie mogę zdecydować który team: Skrzetuski czy Bohun - czytamy. 

A Wy, do którego teamu należycie?

Aleksandr Domogarow. Co u niego?

Aleksandr Domogarow niebawem skończy 57 lat. Aktor obecnie mieszka w Rosji. Nadal jest aktywny zawodowo, choć na dużym ekranie nie gości często. W 2019 roku zagrał w japońsko-rosyjskim dramacie "Sorokin no Mita Sakura". Więcej na temat aktora, oraz tego jak dziś wygląda, przeczytacie TUTAJ

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA