Michał Żebrowski pokazał archiwalne zdjęcie. Przystojny? "Jak to jest, że mężczyźni się tak cudownie starzeją?"

Michał Żebrowski chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim prywatnym życiem. Teraz aktora wzięło na wspomnienia - pokazał archiwalną fotografię, na której miał 33 lata. Podobny? Fani uważają, że wolą jego aktualną wersję!

Michał Żebrowski chetnie publikuje w sieci prywatne zdjęcia zarówno swoje, jak i swojej rodziny. Nic w tym dziwnego, że pragnie dzielić się z fanami swoim szczęściem. Teraz aktor postanowił powrócić do wspomnień, publikując swoją fotografię sprzed lat... Zdjęcie zostało zrobione ponad dekadę temu! Bardzo się zmienił?

Michał Żebrowski dba o miłość. Zabrał żonę na szaloną randkę!

Zobacz wideo

Żebrowski na starej fotografii

Bujne, gęste, ciemne loki, które bezwładnie opadają na czoło, zarost i tajemnicze spojrzenie - tak w kilku słowach można opisać Michała Żebrowskiego na zdjęciu, które udostępnił na profilu w mediach społecznościowych. Fotografia wzbudziła w obserwatorach aktora pozytywne odczucia. Większość z nich jest rozbawiona wizerunkiem i stylizacją młodego mężczyzny. Zgodnie twierdzą, że aktualny wygląd Żebrowskiego bardziej przypadł im do gustu. Czyżby dyrektor "Teatru 6. piętro" był jak wino i kobiety - im starszy, tym lepszy? 

Młodość jest piękna, ale dojrzałość pozwala zrozumieć, dlaczego to nie ma znaczenia - humorystycznie skomentowała jedna z internautek. 

Ktoś inny również stwierdził, że "woli Michała w wieku dojrzałym". 

Jak to jest, że mężczyźni się tak cudownie starzeją?
 

Fani aktora największą uwagę zwrócili na jego bujną czuprynę i loki. Zasugerowali, że włosy młodego Żebrowskiego dawno nie widziały fryzjera. Trzeba się zgodzić z tym, że metamorfoza aktora jest widoczna gołym okiem. Mężczyzna wyznał, że na opublikowanej fotografii był w tak zwanym "wieku chrystusowym", czyli miał około 33 lat. 

Też uważacie, że wizerunek młodego Żebrowskiego mocno odbiega od jego aktualnego wyglądu i sposobu wyrażania siebie? Dojrzałość mu służy! 

BWO