Aktor ze "Zwariowanego świata Malcolma" ożenił się. "Dzień mojego ślubu był najlepszym w moim życiu!"

Frankie Muniz, aktor znany z popularnego serialu "Zwariowany świat Malcolma", ożenił się z Paige Price. Gwiazdor opowiedział o szczegółach ceremonii.

Frankie Muniz dał się poznać widzom w 2000 roku, gdy miał 15-lat i wcielił się w tytułowego bohatera serialu "Zwariowany świat Malcolma". Od tego czasu aktor niejednokrotnie pojawiał się na planach filmowych. Okazuje się, że Muniz i jego ukochana powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 21 lutego.

Zobacz wideo ZOBACZ: Célia Jaunat pokazała kreację ślubną i obrączkę

Frankie Muniz ożenił się 

Szczęśliwy aktor opowiedział, o tym wyjątkowym dniu magazynowi "People". Data ślubu to także dzień, w którym Frankie Muniz i Paige Price poznali się. Gwiazdor mówił, że dzień, w którym poślubił swoją najlepszą przyjaciółkę był idealny.  

Każda chwila 21 lutego była idealna. Od momentu obudzenia się i wskakiwania na łóżko, wzajemnego podciągania się, pomagania naszemu organizatorowi wesela w ustawianiu rzeczy na miejsce, aż do chwili chodzenia po wyspie z moją najlepszą przyjaciółką, z naszymi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Wszystko było po prostu tak, jak chcieliśmy - opowiadał Frankie Muniz "People". 

Aktor wyznał, że myślał, że to banał, gdy ludzie mówią, o tym że dzień ślubu był wyjątkowym dniem w ich życiu. Wszystko zmieniło się, gdy poślubił Paige. Teraz sam uważa, że 21 lutego był najlepszym dniem w jego życiu. 

Dzień mojego ślubu był najlepszym w moim życiu! - powiedział. 

Frankie oświadczył się swojej ukochanej w listopadzie 2018 roku podczas festiwalu lampionów w Arizonie. Aktor na Instagramie podzielił się zdjęciami z tego dnia. Publikację opatrzył uroczym podpisem. 

Jestem taki wdzięczny w święto dziękczynienia za moją NARZECZONĄ. Tak, Paige powiedziała tak! Ona cały czas sprawia, że moje życie jest coraz lepsze! Nie chciałbym tego zrobić inaczej, dopóki mam ją przy sobie! - napisał Frankie
 

Ostatnio ślub wziął także były mąż Joanny Krupy. Romain Zago i jego wybranka Carolina Delgado pobrali się na Florydzie w Miami. Głośno w mediach było także o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin, małżonkowie zamieścili wzruszające wideo z ceremonii

DK