Były mąż Joanny Krupy wziął ślub. Wybranka Romaina miała zjawiskową suknię. Pochwalił się zdjęciami

Romain Zago, były mąż Joanny Krupy wziął ślub. Na Instagramie pochwalił się zdjęciami z sesji ślubnej.

Joanna Krupa i Romain Zago niegdyś tworzyli udaną parę. Chętnie pokazywali się razem, ale po czterech latach małżeństwa poinformowali o rozwodzie. Jak się okazuje, nie tylko Joanna ułożyła sobie życie, bo Romain też jest ponownie zakochany. Co więcej, zdecydował się także na poważny krok i zalegalizował związek ze swoją ukochaną. 46-latek pochwalił się właśnie zdjęciami z sesji ślubnej. 

ZOBACZ: Joanna Krupa i jej reakcja, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży

Zobacz wideo

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub

Romain Zago i jego wybranka Carolina Delgado pobrali się na Florydzie w Miami. Na udostępnionych zdjęciach widać, że zdecydowali się na nietypową sesję ślubną - pozują w wodzie. Były mąż Krupy napisał, że ceremonia była niezwykle intymna i prywatna. Towarzyszyła im tylko 10-letnia córka Caroliny. 

To było prywatne tak, jak powinno być. Tak czyste, jak powinno być. Tylko nasza trójka, ponieważ to wszystko, co musi być - napisał pod zdjęciami.
 

Ukochana Romaina, Carolina, na opublikowanych zdjęciach zaprezentowała zjawiskową suknię ślubną. Kreacja mocno opina ciało. Widać, że jest wykonana z koronki i ma ogromny tren. Romain na ceremonię założył elegancki czarny garnitur, białą koszulę i muszkę. Para prezentowała się pięknie. 

Kim jest żona Romaina Zago?

Carolina Delgado na co dzień zajmuje się organizacją ślubów i wychowuje 10-letnią córkę. Swoją niezwykłą urodę zawdzięcza m.in. rodzinnym korzeniom, ponieważ pochodzi z Wenezueli.

Romain Zago bardzo się postarał i oświadczył się w nietypowy sposób. Zaaranżował scenę, w której udział wzięła "policja". Gdy razem z Caroliną byli w drodze na kolację, zatrzymał ich podstawiony radiowóz. Policjanci poprosili, aby para opuściła samochód i poinformowali, że Carolina musi sama udać się do domu. Wtedy Romain uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę.

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.