Romain Zago jest zakochany! Pochwalił się zdjęciem z nową dziewczyną. Jest bardzo seksowna i przypomina Joannę Krupę!

Romain Zago rozwiódł się z Joanną Krupą w lipcu 2017 roku. Modelka już ułożyła sobie życie i ma nowego męża. Zago również się ustatkował, a na dowód tego pokazał zdjęcie z nową dziewczyną.

Były mąż Joanny Krupy, Romain Zago, choć długo rozpaczał po rozwodzie z Polką, to wreszcie znalazł swoją drugą połówkę. Carolina Delgado jest przepiękną kobietą, która bardzo przypomina Joasię.

ZOBACZ: Joanna Krupa i Romain Zago ROZWIEDLI SIĘ. "Nastąpił całkowity rozpad pożycia małżeńskiego"

Zago i Krupa po 10 latach małżeństwa postanowili się rozstać. Jaki był powód? W piśmie rozwodowym pojawiło się uzasadnienie, iż ich pożycie małżeńskie całkowicie się rozpadło. Jednak nieoficjalnie mówiło się, że poróżniło ich podejście do rodzicielstwa - on chciał powiększyć rodzinę, ona stawiała na rozwój kariery.

 

Obecnie Joanna jest ponownie mężatką. W lipcu 2018 roku wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Romain także postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Pokazał na Instagramie swoją nową partnerkę - Carolinę Delgado i oficjalnie potwierdził, że są parą.

Kim jest nowa dziewczyna Romaina Zago?

Carolina Delgado to prawdziwa piękność. Zawodowo zajmuje się planowaniem ślubów, wesel oraz różnego rodzaju przyjęć. Ma 10-letnią córkę Camilę. Jej pasją jest sport. Może pochwalić się wyrzeźbionym ciałem, a jej krągłych pośladków z pewnością zazdrości niejedna sportsmenka. Nowa dziewczyna Romaina jest blondynką, ma duży biust, długie nogi i hollywoodzki uśmiech. Nic więc dziwnego, że jest porównywana do Joasi Krupy. Najwidoczniej Zago po prostu lubuje się w takim typie kobiet.

Reakcja Joanny Krupy na zdjęcie Romaina z Caroliną

Joasia i Romain rozstali się w zgodzie. Dlatego, gdy jej były mąż opublikował zdjęcie z nową partnerką, modelka od razu polubiła jego post. Najwidoczniej kibicują sobie nawzajem w nowych związkach i nie żywią do siebie urazy.

Romain Zago, Carolina DelgadoRomain Zago, Carolina Delgado screen Instagram.com/romainzago

Która z piękności bardziej Wam się podoba? Joasia Krupa czy Carolina Delgado?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.