Joanna Krupa w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o tym, jak idą poszukiwania domu, w którym zamieszka wraz z mężem, Douglasem. W trakcie wywiadu zdradziła, że jej były mąż, Romain Zago zdecydował się na wykupienie ich wspólnej willi.
Mój były mąż odkupuje z powrotem ode mnie mój dom. Nie muszę go wystawiać na sprzedaż. Mieliśmy piękny dom. Ja na razie z Douglasem będziemy mieszkać w jego domu - powiedziała Krupa w rozmowie z tabloidem.
Jak podaje "Fakt", luksusowa willa wyceniana jest na 3 miliony dolarów, czyli ponad 11 milionów złotych!
Joanna Krupa dodała, że jej przyszłe mieszkanie musi być komfortowe. Modelka myśli o ciąży.
Nie wiem, czy kiedyś ten idealny dom znajdziemy, dlatego że mamy siedem psiaków i potrzebujemy wystarczająco dużo miejsca dla nich. Też myślę o tym, że gdy będę w ciąży żeby, mogła otworzyć drzwi do ogrodu, żeby psiaki mogły sobie wyjść na zewnątrz – wyznała.
Ostatnio prowadząca "Top Model" przyznała, że marzy jej się dwójka dzieci. Chciałaby mieć córkę i syna. W wywiadzie z "Galą" dodała, że jej mąż widzi ich rodzinę jeszcze większą i planuje aż troje maluchów. Zapewniła także, że jest gotowa do macierzyństwa, a w jej życiu nie było lepszego momentu, by zostać mamą.
A czy będzie lepszy moment niż teraz? Poślubiłam mężczyznę, którego kocham i któremu chcę urodzić dziecko. Mam ustabilizowaną pozycję zawodową, spełniam się w tym, co robię. Nie boję się, że ciąża mnie tego pozbawi, bo znam wiele gwiazd, które pracują do siódmego miesiąca ciąży.
Trzymamy kciuki!
JT
Dzień po rozprawie Baron zdecydował się na kolejną zmianę. Internauci zachwyceni
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Edyta Pazura o finansach w małżeństwie. Takie ma podejście do wspólnego konta
Perkusista Perfectu potrzebuje pomocy. Hołdys apeluje: Niech dziś ten świat do niego też się uśmiechnie
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Takiego telefonu w "Szkle kontaktowym" jeszcze nie było. Nagranie to hit
Krupa w poruszających słowach o odejściu Piróga z TVN. "Myślałam, że się dogadają"
Gwiazda "Jaka to melodia?" ma azyl w Warszawie. To tu znika po programie