Joanna Krupa sprzedaje swoją willę... byłemu mężowi! Romain zapłaci za nią fortunę

Joanna Krupa sprzedaje swój luksusowy dom w Stanach. Nabywcy nie musiała zbyt długo szukać. Willę kupi jej były mąż, Romain Zago.

Joanna Krupa w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o tym, jak idą poszukiwania domu, w którym zamieszka wraz z mężem, Douglasem. W trakcie wywiadu zdradziła, że jej były mąż, Romain Zago zdecydował się na wykupienie ich wspólnej willi. 

Mój były mąż odkupuje z powrotem ode mnie mój dom. Nie muszę go wystawiać na sprzedaż. Mieliśmy piękny dom. Ja na razie z Douglasem będziemy mieszkać w jego domu - powiedziała Krupa w rozmowie z tabloidem.

Jak podaje "Fakt", luksusowa willa wyceniana jest na 3 miliony dolarów, czyli ponad 11 milionów złotych! 

Joanna Krupa dodała, że jej przyszłe mieszkanie musi być komfortowe. Modelka myśli o ciąży. 

Nie wiem, czy kiedyś ten idealny dom znajdziemy, dlatego że mamy siedem psiaków i potrzebujemy wystarczająco dużo miejsca dla nich. Też myślę o tym, że gdy będę w ciąży żeby, mogła otworzyć drzwi do ogrodu, żeby psiaki mogły sobie wyjść na zewnątrz – wyznała.
 

Ostatnio prowadząca "Top Model" przyznała, że marzy jej się dwójka dzieci. Chciałaby mieć córkę i syna. W wywiadzie z "Galą" dodała, że jej mąż widzi ich rodzinę jeszcze większą i planuje aż troje maluchów. Zapewniła także, że jest gotowa do macierzyństwa, a w jej życiu nie było lepszego momentu, by zostać mamą. 

A czy będzie lepszy moment niż teraz? Poślubiłam mężczyznę, którego kocham i któremu chcę urodzić dziecko. Mam ustabilizowaną pozycję zawodową, spełniam się w tym, co robię. Nie boję się, że ciąża mnie tego pozbawi, bo znam wiele gwiazd, które pracują do siódmego miesiąca ciąży. 

Trzymamy kciuki! 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.