Romain Zago ROZPACZA po rozstaniu z Krupą. "Odmówiłem Asi pójścia na terapię, teraz żałuję". Ma radę dla par w kryzysie

Romain Zago w wywiadzie dla "Faktu" opowiada o przyczynach rozpadu jego związku z Krupą. Żałuje decyzji którą podjął.

Romain Zago oficjalnie rozstał się z Joanna Krupą 11 lipca. Relacją ze spotkania z prawnikiem celebrytka podzieliła się za pomocą InstaStories, chwilę później publikując kolejne roznegliżowane zdjęcia. Wydaje się, że nie rozpacza po "całkowitym rozpadzie pożycia małżeńskiego". Inaczej jest jednak w przypadku Zago, który w rozmowie z "Faktem" opowiedział o zakończeniu związku. Z perspektywy czasu "Romek" żałuje, że nie chciał wybrać się z Krupą na terapię.

Byłem zbyt zły, więc odmówiłem Asi pójścia na terapię. Zamiast jej wysłuchać, powiedziałem, że z nami koniec. Byłem uparty i teraz tego żałuję - powiedział "Faktowi". 

Małżonek podaje przyczyny rozpadu ich związku. Obwinia o to odległość. Od samego początku małżeństwa nie zamieszkali razem. On w Miami, ona w Los Angeles. 

Gdy przychodziła praca, nasze ambicje zawodowe brały górę i odległość jaka z tego wynikała pomogła tworzyć większy dystans - mówi ze smutkiem.

Jego małżeństwo to już historia. Zago zrozumiał jednak, gdzie popełnił błąd. Radzi innym, co zrobić, by nie podzielić jego losu. 

Największa rada, którą mogę dać każdemu, kto ma trudności w małżeństwie? Danie sobie czasu na refleksję, oddech i leczenie. Czasem na pokonanie kryzysu potrzeba 2-4 miesięcy, ale większość ludzi się na to nie decyduje. A to krytyczny i śmiertelny błąd! 

Czy Krupa będzie chciała dać mu kolejną szansę?

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.