Były mąż Joanny Krupy się zaręczył. Przy okazji wbił szpilę modelce. Te słowa mogą ją zaboleć

Romain Zago po nieudanym małżeństwie z Joanną Krupą, znów jest zakochany. Okazało się, że postanowił się oświadczyć.

Joanna Krupa i Romain Zago kiedyś tworzyli bardzo udaną parę. Często pokazywali się razem na wspólnych imprezach. Jednak po czterech latach małżeństwa poinformowali o rozwodzie. Jak się okazuje nie tylko Joanna ułożyła sobie życie, bo Romain ponownie jest zakochany. 46-latek pochwalił się swoją ukochaną na instagramowym profilu.

Były mąż Joanny Krupy się zaręczył

Romain Zago postanowił oświadczyć się swojej wybrance w idealny dzień - walentynki. Zdjęciem z tego wydarzenia pochwalił się w mediach społecznościowych. Jednak to opis postu zwrócił największą uwagę. Czyżby była to aluzja do poprzedniego małżeństwa z Joanną Krupą?

Carolina zmieniła moje życie na lepsze, sprawiła, że zrozumiałem jak wartościowa jest rodzina, dała mi szczęście, jakiego nie czułem nigdy wcześniej. Z łatwością mogę powiedzieć, że jest miłością mojego życia. Jestem wdzięczny jej za jej cierpliwość i za to, że uczy mnie, czym jest prawdziwa miłość. - czytamy.

Wybranką Romaina jest Carolina Delgado, która na co dzień zajmuje się organizacją ślubów i wychowuje 10-letnią córkę. Swoją niezwykłą urodę zawdzięcza m.in. rodzinnym korzeniom. Carolina pochodzi z Wenezueli.

Romain Zago bardzo się postarał i oświadczył się w nietypowy sposób. Zaaranżował scenę, w której udział wzięła "policja". Gdy razem z Caroliną byli w drodze na kolację, zatrzymał ich podstawiony radiowóz. Policjanci poprosili, aby para opuściła samochód i poinformowali, że Carolina musi sama udać się do domu. Wtedy Romain uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę.

Zobacz wideo Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką:

Mamy nadzieję, że biznesmen w końcu odnalazł prawdziwą miłość. Gdy był żonaty z Joanną Krupą, nie ukrywał, że zależy mu na założeniu prawdziwej i kochającej rodziny. Trzymamy za nich kciuki.

BO

Więcej o:
Komentarze (24)
Były mąż Joanny Krupy zaręczył się. Przy okazji wbił szpilę modelce. "Dzięki tobie zrozumiałem prawdziwe wartości rodziny"
Zaloguj się
 • perkis1234

  Oceniono 16 razy 14

  Tak, wygląda na taką, która uczy go czym jest prawdziwa miłość. Taka niewinna, bezinteresowna :)

 • Tomcio Paluch

  Oceniono 9 razy 9

  Rozumiem że Plotek żyje z życia gwiazd jednak co kogo nad Wisłą obchodzi jakiś właściciel klubu nocnego na Florydzie?

 • carolina_reaper

  Oceniono 10 razy 8

  No i co z tego? Kogos to interesuje?

 • jugger

  Oceniono 9 razy 5

  W sumie niewiele się różni od poprzedniej laski.

 • sanmartino

  Oceniono 5 razy 5

  Ale pierdoły

 • pardonsik

  Oceniono 6 razy 4

  Fakt kobiety z Ameryki południowej potrafią kochać ...

 • york19991999

  Oceniono 4 razy 4

  co to Ibisz?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 3

  Zakochał się.
  Dobre sobie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX