Michał Mikołajczak i Kasia Szklarczyk mają się ku sobie? "Wyglądali jak para na jednej z pierwszych randek" [ TYLKO U NAS]

Nowa para w polskim show-biznesie? Jak udało nam się dowiedzieć, między Michałem Mikołajczakiem, a Kasią Szklarczyk wyraźnie iskrzy.

Na wiosnę za oknem musimy jeszcze chwilę poczekać, ale jeśli chodzi o serca gwiazd, to zdecydowanie już tam zagościła. Jak udało się nam dowiedzieć, Michał Mikołajczak i Kasia Szklarczyk na jednej z imprez mieli się ku sobie, więc na naszych oczach kwitnie kolejny romans. I nie tylko na naszych, bo przyglądał się temu również były chłopak modelki!

Nowa para w polskim show-biznesie

Wtorkowy wieczór dla pokaźnej gromadki rodzimych celebrytów upłynął pod znakiem imprezy marki YSL Beauty. Na evencie nie zabrakło Michała Mikołajczaka, który nie bawił się sam. Słynny "Darek z Na Wspólnej" nie mógł bowiem oderwać wzroku - i rąk - od zwyciężczyni "Top Model", Katarzyny Szklarczyk.

Całą imprezę spędzili razem, a wobec braku wszędobylskich fotoreporterów, czuli się bardzo swobodnie i nie zabrakło czułości. Dla kogoś z boku wyglądali jak para na jednej z pierwszych randek, a Kasia wydawała się zachwycona, raz po raz kokietując go i wybuchając śmiechem na jego żarty - zdradza nasz informator.

Co ciekawe, na tej samej imprezie pojawiło się mnóstwo kolegów i koleżanek Szklarczyk z programu, a nawet jej były chłopak, Patryk Grudowicz. Para była ze sobą blisko rok, a rozstanie ogłosili oficjalnie zaledwie kilka miesięcy temu. Model nie być ponoć zachwycony widokiem eks-partnerki z nowym adoratorem.

Miał kwaśną minę i snuł się bez celu, próbując nie wpaść na Kaśkę i Michała. Widać, że popsuło mu to humor - dodaje nasze źródło.

Czy flirt Michała i Kasi przerodzi się w coś więcej? Jedno wiemy na pewno - piękna byłaby z nich para! Według was pasują do siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.