Przetakiewicz na zimowo. "Czapka i rękawiczki są, a cycki na wierzchu". Gwiazda nie dała się sprowokować i zaskoczyła odpowiedzią

Joanna Przetakiewicz w najnowszym wpisie na Instagramie zaprezentowała nową kolekcję własnej marki modowej, pozując w "zimowej" stylizacji. Połączenie czapki i rękawiczek z sukienką z głębokim dekoltem chyba nie każdemu przypadło do gustu. Gwiazda odpowiada na komentarz o biuście!

Joanna Przetakiewicz za pomocą mediów społecznościowych często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Kobieta uzbierała na Instagramie spore grono sympatyków, któremu pokazuje zarówno życie prywatne, jak i zawodowe. Projektantka w ostatnim wpisie chwali się najnowszą linią ubrań, która wyszła spod jej ręki pod logiem marki La Mania. Kobieta nie stroni również od afiszowania się ze swoim uczuciem do znanego producenta telewizyjnego. Rinke Rooyens niedawno sprawił ukochanej niezwykłą niespodziankę, organizując romantyczną randkę. Ale tym razem to nie miłość tych dwojga przykuła uwagę obserwatorów profilu projektantki. Jedna z Internautek stwierdziła, że widoczna na najświeższym zdjęciu czapka i rękawiczki nie współgrają z "cyckami na wierzchu". Przetakiewicz odpowiada!

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Joanna Przetakiewicz zareagowała na niespodziankę od swojego partnera.

Przytakiewicz w "zimowej" stylizacji rozgrzała atmosferę

Projektantka postanowiła zaprezentować na profilu w mediach społecznościowych autorską kolekcję ubrań. Na tę okazję założyła na siebie czarną sukienkę, imitującą jednocześnie płaszczyk i dwurzędową marynarkę z dużymi ozdobnymi guzikami. Do stylizacji dobrała ciemne rękawiczki i szarą czapkę, która dodała kreacji luzu. Styl ubioru Przetakiewicz jak zwykle został wychwalony przez fanów, ale jedna z Internautek zauważyła, że "zimowa" otoczka nie współgra z głębokim odsłoniętym dekoltem kobiety.

Zima... Czapka i rękawiczki są, a cycki na wierzchu. Ale my tak już mamy - napisała pod zdjęciem Joanny. 

Komentarz z pewnością nie był uszczypliwy. Projektantka odniosła się do niego z dystansem. 

I tak trzymać! - odpowiedziała. 
 

Pod fotografią Przetakiewicz nie zabrakło słów zachwytu nad urodą kobiety:

Świetnie Pani wygląda w zimowej stylizacji!
Po prostu nastolatka!
I z bliska i z daleka bije od Pani niesamowita energia.

Zgadzacie się z opinią, że Joanna zawsze wygląda korzystnie? 

BWO