Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia z młodości. Fani twierdzą, że w ogóle się nie zmieniła, a my patrzymy na fryzurę. "Agentka"

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami z młodości. Na dwóch fotografiach ma dwie różne fryzury. Jedna z nich była hitem w latach 80.

Joanna Przetakiewicz poszła w ślady wielu gwiazd i zdecydowała się opublikować zdjęcia z młodości na Instagramie. Na fotografiach ma 14 lat i widać, że wtedy lubiła eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Uwagę zwracała zwłaszcza jej fryzura.

Joanna Przetakiewicz na zdjęciach z młodości

Gwiazda pokazała swoją metamorfozę z lat 80. Joanna Przetakiewicz postanowiła wtedy zmienić grzecznie uczesane włosy na modną w tamtych czasach trwałą. Przy okazji zwróciła uwagę na ważną cechę swojej osobowości, która nie uległa zmianie do tej pory. 

Tak to JA i moja metamorfoza w latach 80.! Miałam wtedy 14 lat. To był właśnie TEN moment, kiedy odkryłam, że wolę Alexis niż nudziarę Cristal, oraz to, że bycie grzeczną i skromną nie jest dla mnie. W związku z powyższym postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa, czyli zrobić trwałą! Wystarczyło, by stać się REBEL? PS. Upoważniam do pokazania innym jako ostrzeżenie - napisała.
 

Zdjęcie skomentowała m.in. Sara Boruc.

Agentka - napisała.
Taki był szał - odpisała Joanna.
Oj wierzę, szczególnie rodzice oszaleli - napisała Sara.

Fotografie spodobały się też fanom Joanny Przetakiewicz.

I tak piękna jak zawsze, co by Pani nie zrobiła. Patrząc na Panią, motywacja wzrasta.
Przecież Ty się nic nie zmieniłaś.
Potwierdza, że zawsze byłaś cool and on top of style.

A wam w którym wydaniu Joanna Przetakiewicz podoba się najbardziej?

KM

Rinke Rooyens zorganizował Joannie Przetakiewicz romantyczną randkę:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.