Joanna Przetakiewicz przeżyła szok, kiedy zobaczyła, jaką randkę zorganizował jej w sypialni Rinke Rooyens. Było bardzo romantycznie

Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą szczęściarą. Mając takiego partnera jak Rinke Rooyens, nie może się nudzić, a co więcej, stale jest zaskakiwana. Wczoraj spędzili romantyczny wieczór.

Joanna Przetakiewicz od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyensem. Początkowo ukrywali swoją relację, jednak gdy byli pewni, że kochają się nad życie, ujawnili się światu. Od tamtego czasu na Instagramie gwiazdy nie brakuje uroczych zdjęć i pięknych nagrań z ukochanym. Do takich należą zwłaszcza te ostatnie. 

Rinke zorganizował Joannie romantyczną randkę

Zobacz wideo

Randka Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Właścicielka La Manii pochwaliła się w czwartek wieczorem niespodzianką od ukochanego. Wróciła do mieszkania, które oświetlone było na czerwono, a więc bardzo romantycznie. Nagrała również moment wejścia do sypialni. Tam z kolei czekało na nią mnóstwo balonów w kształcie serca, a na ziemi stały świece. 

Kolejny filmik, który po jakimś czasie zniknął z Instagrama, przedstawiał Joannę leżącą na łóżku w czarnej bieliźnie. Na jednej z relacji pojawił się następujący opis. 

Nasze nowe kino nocne.

Powiemy szczerze, że zazdrościmy Joannie takich randek. Brawa należą się również producentowi, który tak dba o swoją kobietę. Niejedna pani chciałaby być zaskoczona w taki sposób. 

CW