Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony" zakochana! Pokazała urocze zdjęcie z partnerem. To finalista konkursu piękności dla mężczyzn

Jedna z największych gwiazd ostatniej edycji "Rolnik szuka żony", Marlena Bazylczuk, pokazała partnera. Wygląda na bardzo szczęśliwą.

Kiedy Telewizja Publiczna startowała z emisją programu "Rolnik szuka żony", nikt nie spodziewał się, że produkcja okaże się tak wielkim hitem. Za nami już sześć sezonów, w których narodziła się popularność kilku znanych osób. Niektórzy faktycznie znaleźli miłość, a inni przeżyli po prostu przygodę życia. Gwiazdą ostatniego sezonu była m.in Marlena Bazylczuk, której konflikt z Sewerynem był przez pewien czas tematem numer jeden plotkarskich serwisów. Teraz okazuje się, że kobieta jest zakochana. Na Instagramie pokazała partnera. 

"Rolnik szuka żony". Marlena Bazylczuk na zdjęciu z ukochanym

Wydawało się, że Marlena i Seweryn zaznają prawdziwego szczęścia. Kiedy jednak kobieta odkryła, że rolnik utrzymuje kontakt z byłą partnerką, natychmiast z nim zerwała. Usłyszała również, że zbyt szybko chciała wejść w poważną relację, co nieco przestraszyło mężczyznę. 

 

Krytyka, która spadła na Seweryna zaskoczyła wszystkich. On jednak nie zważając na nią, w świątecznym odcinku programu wystąpił z nową partnerką. Okazuje się jednak, że nie tylko on znalazł drugą połówkę. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie jego niedoszłej partnerki z ukochanym. 

Marlena opublikowała na InstaStories ujęcie zrobione w lustrze. Ona się uśmiecha, a jej chłopak obejmując ją, całuje w głowę. Gwiazda programu TVP oznaczyła go i wiemy, że to Błażej Bieganek. Przejrzeliśmy jego instagramowy profil. W opisie podał informację, że jest finalistą Konkursu Mistera Wielkopolski 2019. Uwielbia robić sobie selfie i chwalić się muskulaturą. Ma również psa, białego pomeraniana.

 

Cieszymy się, że Marlena w końcu znalazła miłość i liczymy, że częściej będzie się nią chwalić!

CW

Program połączył na przykład Anię i Grzegorza. Dziś są szczęśliwym małżeństwem. 

Zobacz wideo
Więcej o: