Meble, biżuteria, samochody. Małgorzata Socha "wyskakuje z lodówki"? Odpowiada na zarzuty i tłumaczy się z ilości reklamowanych produktów

Małgorzata Socha reklamuje swoją twarzą sporo produktów. Pod kolejnymi postami na Instagramie ciągle pojawiają się komentarze, że Polakom "wyskakuje" wręcz z lodówki. Aktorka odniosła się do tych zarzutów.

Małgorzata Socha jest twarzą tak wielu marek, że trudno je wszystkie spamiętać. Ma to szczęście, że reklamuje już produkty z wyższej półki, ale nadal widać, że wciąż idzie głównie na "ilość". Na swoim Instagramie stara się łączyć życie prywatne i reklamowe, ale nie jest to łatwe. Nic dziwnego, że pojawiają się zarzuty o nachalne promowanie wszystkiego.

Małgorzata Socha o licznych reklamach

Jak to wszystko połączyć? Czy da się zachować spójny wizerunek, obsługując tak wiele różnorodnych marek? W rozmowie z Plejadą aktorka opowiedziała, jak sobie z tym wszystkim radzi:

Staram się wybierać takie marki, z którymi dobrze mi się współpracuje. Jest to absolutnie spójne ze mną - zapewniała.

Tymczasem w ostatnich trzech miesiącach zobaczyliśmy promocję: luksusowego samochodu, kilku firm odzieżowych, sklepu internetowego z kosmetykami, dyskontów, butów, biżuterii, magazynów, kolejnych kosmetyków, domu handlowego, wydawnictwa, hotelu, zabawek dla dzieci, kolejnych kosmetyków (tych, które reklamują na Instagramie WSZYSCY), preparatów do odchudzania (również tych, które reklamują wszyscy)... Kim jesteśmy, żeby mówić, że to za dużo.

Nie tylko Małgorzata Socha reklamuje co się da

Małgorzata Socha nie jest naturalnie wyjątkiem. W ślad za nią idą Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Krupa, Natalia Siwiec, a nawet Esmeralda Godlewska. Im bardziej znane nazwisko, tym bardziej luksusowe produkty może promować. Małgorzata Socha tak skwitowała całą tę sytuację:

Osoby znane, popularne i lubiane promują wiele rzeczy i widocznie to się przekłada dla marek, że są zauważalne. Nie mnie to oceniać. Wiele osób mi ufa i idzie za mną. Mam tego świadomość i chcę być wiarygodna - dodała.

Przy takim natężeniu firm łatwo nie będzie, co zauważają sami fani pod kolejnymi promocyjnymi postami:

Dlaczego wszyscy celebryci to reklamują? Nie wierzę w te specfiki.
Masakra, ciekawe, co pani jeszcze zareklamuje, bo chyba do tej pory to tylko brakuje pani papieru toaletowego. Szanująca się aktorka nawet reklamę powinna starannie wybierać.
Reklama goni reklamę tutaj, masakra!

A co wy o tym myślicie?

Więcej o:
Komentarze (25)
Meble, biżuteria, samochody. Małgorzata Socha "wyskakuje z lodówki"? Odpowiada na zarzuty i tłumaczy się z ilości reklamowanych produktów
Zaloguj się
 • gazkom

  Oceniono 15 razy 15

  Już wszyscy wszystko reklamują i powoli do tego się przyzwyczaiłem. Ale czasami jeszcze coś mnie zaskoczy. Ostatnio mocno się zasmuciłem jak zobaczyłem pana Fronczewskiego w reklamie firmy lichwiarskiej (parabanku). Wcześniejsze jego reklamy były mało wybitne, ale przynajmniej produkty trzymały poziom. Ale lichwa?

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 14

  niech reklamuje, inaczej skąd mam wiedzieć czego nie kupować?

 • wnuczek_akowca

  Oceniono 14 razy 12

  Na pierwszym zdjęciu to chyba senatorowa Anders jest. A nie Socha.

 • 162tony

  Oceniono 10 razy 8

  Wzrost ilości "celebrytów" w reklamach jest wprost proporcjonalny do spadku inteligencji gimazjalnej młodzieży która wchodzi w dorosłość i zaczyna zarabiać.
  Pokolenie ADHD, dysleksji i zakazu klapsa... więc celebryta mówi że to góxno jest OK, więc millenialsi grzeją kupować to góxno...

 • grey-sky

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wiem skąd to przekonanie że jeśli produkt będzie reklamowany przez znaną osobę, to zwiększy się sprzedaż. Ja takie reklamy traktuję jak powietrze. Nigdy nie zwracam uwagi na takie reklamy. A już na pewno żadna znana twarz nie skłoni mnie do zakupu, tego produktu.

 • valla

  Oceniono 3 razy 3

  Mnie tam do zakupu nie przekonuje

 • miro600

  Oceniono 5 razy 3

  Nigdy nie kupuję artykułów reklamowanych przez tych pseudo aktorów

 • karinawojtek

  Oceniono 4 razy 2

  ona ma brwi jak Pan Rewiński, a buzię jak nasz miłościwie panujący Maliniak. Oto mix aby być uwielbianą w wolsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX