Meble, biżuteria, samochody. Małgorzata Socha "wyskakuje z lodówki"? Odpowiada na zarzuty i tłumaczy się z ilości reklamowanych produktów

Małgorzata Socha reklamuje swoją twarzą sporo produktów. Pod kolejnymi postami na Instagramie ciągle pojawiają się komentarze, że Polakom "wyskakuje" wręcz z lodówki. Aktorka odniosła się do tych zarzutów.

Małgorzata Socha jest twarzą tak wielu marek, że trudno je wszystkie spamiętać. Ma to szczęście, że reklamuje już produkty z wyższej półki, ale nadal widać, że wciąż idzie głównie na "ilość". Na swoim Instagramie stara się łączyć życie prywatne i reklamowe, ale nie jest to łatwe. Nic dziwnego, że pojawiają się zarzuty o nachalne promowanie wszystkiego.

Zobacz wideo

Małgorzata Socha o licznych reklamach

Jak to wszystko połączyć? Czy da się zachować spójny wizerunek, obsługując tak wiele różnorodnych marek? W rozmowie z Plejadą aktorka opowiedziała, jak sobie z tym wszystkim radzi:

Staram się wybierać takie marki, z którymi dobrze mi się współpracuje. Jest to absolutnie spójne ze mną - zapewniała.

Tymczasem w ostatnich trzech miesiącach zobaczyliśmy promocję: luksusowego samochodu, kilku firm odzieżowych, sklepu internetowego z kosmetykami, dyskontów, butów, biżuterii, magazynów, kolejnych kosmetyków, domu handlowego, wydawnictwa, hotelu, zabawek dla dzieci, kolejnych kosmetyków (tych, które reklamują na Instagramie WSZYSCY), preparatów do odchudzania (również tych, które reklamują wszyscy)... Kim jesteśmy, żeby mówić, że to za dużo.

Nie tylko Małgorzata Socha reklamuje co się da

Małgorzata Socha nie jest naturalnie wyjątkiem. W ślad za nią idą Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Krupa, Natalia Siwiec, a nawet Esmeralda Godlewska. Im bardziej znane nazwisko, tym bardziej luksusowe produkty może promować. Małgorzata Socha tak skwitowała całą tę sytuację:

Osoby znane, popularne i lubiane promują wiele rzeczy i widocznie to się przekłada dla marek, że są zauważalne. Nie mnie to oceniać. Wiele osób mi ufa i idzie za mną. Mam tego świadomość i chcę być wiarygodna - dodała.

Przy takim natężeniu firm łatwo nie będzie, co zauważają sami fani pod kolejnymi promocyjnymi postami:

Dlaczego wszyscy celebryci to reklamują? Nie wierzę w te specfiki.
Masakra, ciekawe, co pani jeszcze zareklamuje, bo chyba do tej pory to tylko brakuje pani papieru toaletowego. Szanująca się aktorka nawet reklamę powinna starannie wybierać.
Reklama goni reklamę tutaj, masakra!

A co wy o tym myślicie?

Więcej o: