Wyciekł raport z sekcji zwłok Whitney Houston. Narkotyki całkowicie ją zniszczyły

Zbliża się kolejna rocznica śmierci Whitney Houston. Brytyjskiej media dotarły do raportu z sekcji zwłok gwiazdy, a informacje są przerażające.

11 lutego 2012 roku w hotelu w Beverly Hills znaleziono martwą Whitney Houston. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci było utonięcie. Poza tym wokalistka miała problemy liczne zdrowotne, między innymi z sercem, spowodowane nadużywaniem alkoholu i zażywaniem narkotyków.

ZOBACZ: Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Zobacz wideo

Zagraniczne media dotarły do raportu z sekcji zwłok. Lata nadużywania alkoholu i narkotyków spowodowały spustoszenie w organizmie Whitney i wpłynęły również na jej wygląd. 

Whitney Houston: raport z sekcji zwłok

Serwis Daily Star z okazji zbliżającej się rocznicy śmieci gwiazdy przypomniał okoliczności śmierci artystki.  Whitney Houston została znaleziona w hotelowej wannie z głową pod wodą, ale było już za późno by jej pomóc. Piosenkarka tego dnia przygotowywała się do corocznej imprezy Clive'a Davisa, która jest organizowana przed Grammy.  

W jej organizmie wykryto mieszankę aż 11 narkotyków. Woda w wannie była tak gorąca, że na jej ciele znaleziono rany oparzeniowe. Houston miała także ślady po igłach i blizny po operacji piersi. Okazało się, że na głowie musiała nosić zamontowaną na stałe perukę, żeby ukryć resztki włosów.

Z autopsji wynika, że kokaina tak wyniszczyła jej organizm, że gwiazda straciła 11 zębów. Narkotyki zniszczyły także śluzówkę jej nosa. Na głowie miała perukę, którą na stałe umocowano do jej naturalnych włosów - czytamy w Dayli Star.

Artystka przez lata ukrywała swoje prawdziwe zęby i nosiła protezę, pokazując światu idealny uśmiech. Tina Brown, siostra byłego męża Whitney, Bobby'ego Browna mówiła w 2006 roku, że gwiazda przez narkotyki "gubi" zęby.

Zęby wypadają jej w domu, gdy jest w ciągu kokainowym - mówiła wówczas Tina.

Oficjalną przyczyną śmierci Whitney było przypadkowe utonięcie, do którego przyczyniła się choroba serca i kokaina. Jej śmierć zapoczątkowała tragiczną serię. Kilka lat później zmarła córka artystki Bobbi Kristina Brown. Na początku tego roku przysposobiony syn Houston i były partner jej córki Nick Gordon został przewieziony do szpitala, gdzie miał serię ataków serca. Mężczyzna umarł 1 stycznia. 

DK

Więcej o: