Edyta Górniak na planie teledysku Miley Cyrus. "Zasugerowałam jej pewną zmianę artystyczną. Polubiłyśmy się"

Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem" zdradziła kulisy współpracy z Miley Cyrus. Okazuje się, że obie panie bardzo się polubiły, a diwa udzieliła młodszej koleżance po fachu nawet kilku rad.

Edyta Górniak nie spodziewała się, że zaprzyjaźni się z Miley Cyrus i do tego będzie mogła pojawić się na planie jej najnowszego teledysku. Wszystko to stało się jednak za sprawą przypadku. 

Edyta Górniak o znajomości z Miley Cyrus

Jakiś czas temu Edyta Górniak udostępniła na swoim Instagramie nagranie, na którym zaśpiewała jeden z utworów Miley Cyrus - "Mother’s Daughter".

Wstawiłam filmik na Instagramie i ona to zrepostowała, co było naprawdę abstrakcyjne i urocze - zachwycała się Górniak. 

Okazało się, że amerykańska gwiazda zachwyciła się głosem diwy i... postanowiła ją do siebie zaprosić. 

Życie jest po prostu zaskakujące. Ja się nie prosiłam o ten kontakt. On sam do mnie przyszedł. Nigdy nie wiadomo, co stoi za rogiem. To było piękne spotkanie. Byłam bardzo ugoszczona. Bardzo miło mnie potraktowano. I tak się polubiłyśmy - mówiła Górniak w rozmowie z "Faktem". 

Czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość"

Zobacz wideo

Edyta Górniak spędziła z młodą gwiazdą cały dzień i pojawiła się nawet na planie jej teledysku. Dzięki temu z bliska mogła obserwować, jak wygląda praca jednej z najbardziej rozchwytywanych na świecie gwiazd. Między artystkami narodziło się porozumienie. Górniak pokusiła się nawet o to, by wspomóc Miley własną wizją artystyczną. 

Spędziłyśmy cały dzień razem. Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. (…) W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną w dwóch momentach, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona podeszła mi podziękować. Powiedziała „Dziękuję, że zwróciłaś na to uwagę. Rzeczywiście kobiety patrzą inaczej. Bardzo to doceniam” - zdradziła Górniak. 

Myślicie, że ta współpraca zaowocuje czymś więcej? Może niebawem obie piosenkarki nagrają coś w duecie?

AG