Królowa Elżbieta II jest chora. Odwołała ważne coroczne spotkanie. Zrobiła to w ostatniej chwili. Rzecznik prasowy komentuje jej stan

Królowa Elżbieta II źle się poczuła i odwołała ważne coroczne spotkanie. Rzecznik prasowy królowej skomentował jej stan zdrowia w brytyjskiej prasie.

93-letnia Królowa Elżbieta II do tej pory cieszyła się świetną formą i zdrowiem. Niestety, "Daily Mail" informuje właśnie, że monarchini rozchorowała się i w ostatniej chwili odwołała ważne, coroczne spotkanie w Women's Institute w Norforlk.

Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie:

Jaki jest stan zdrowia królowej Elżbiety II?

Rzecznik prasowy Pałacu Buckingham udzielił komentarza dziennikowi "Daily Mail" na temat stanu zdrowia królowej Elżbiety II. Zapewnił, że nie ma powodów do niepokoju, a królową dopadło zwykłe przeziębienie.

Nie była gotowa na spotkanie - powiedział.

Warto dodać, że królowa nie zwalniała do tej pory tempa. W 2019 roku miała aż 295 oficjalnych spotkań. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.

Jednocześnie nie jest to dobry czas dla królowej Elżbiety. Zawirowania wokół kolejnych skandali, pojawiających się w rodzinie królewskiej bez wątpienia nie pozostają bez wpływu na jej zdrowie. Możemy mieć tylko nadzieję, że przynajmniej na jakiś czas nikt więcej nie będzie chciał się ani zrzec tytułu książęcego (William, patrzymy na Ciebie!) i nikt nie uwikła się w jakąś aferę.

Królowa Elżbieta II ciężko znosi zamieszanie wokół Meghan i Harry'ego. Ich głośne odejście z rodziny królewskiej zaczęło się jeszcze przed świętami. Małżonkowie zdecydowali, że jeszcze w listopadzie opuszczają Wielką Brytanię i przenoszą się na kilka tygodni do Kanady. Meghan i Harry spędzili tam grudzień, święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i wrócili do Wielkiej Brytanii tylko po to, żeby ogłosić swoje decyzje. Potem znowu wylecieli. Jeśli doda się do tego aferę pedofilską, w którą zamieszany jest książę Andrzej, nie ma się co dziwić, że królowa Elżbieta przeżywa teraz naprawdę trudne chwile - jedne z najtrudniejszych od początku swoich rządów.

KM

Więcej o:
Komentarze (21)
Królowa Elżbieta II jest chora. Odwołała ważne coroczne spotkanie. Zrobiła to w ostatniej chwili. Rzecznik prasowy komentuje jej stan
Zaloguj się
 • feldkuratkatz

  Oceniono 8 razy 6

  Żeby się Karol nie posrał, Elka jest wieczna.

 • art_102

  Oceniono 12 razy 6

  Te wasze tytuły....!
  Brzmicie tak, jakbyście sie nie mogli doczekać "sensacji", ze królowa zeszła z tego swiata.
  Ile by było artykulików z tego...ho, ho!
  Ble!

 • gazeta1960

  Oceniono 4 razy 4

  "Zapewnił, że ma powodów do niepokoju".
  No to są powody do niepokoju, czy ich nie ma?

 • ganska

  Oceniono 6 razy 4

  trzymaj się, Ela

 • kwantax

  Oceniono 2 razy 2

  ale "bretix" zdążyła klepnąć.

  i o to chodziło Borji Stanlejewiczowi Dżonsonowi

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 2

  "Możemy mieć tylko nadzieję, że przynajmniej na jakiś czas nikt więcej nie będzie chciał się ani zrzec tytułu książęcego."
  A kto się zrzekł tytułu książęcego plotkowe tłuki ?
  Nadal bzdury piszecie sugerując błędnie, że Harry to zrobił.

  "Ich głośne odejście z rodziny królewskiej zaczęło się jeszcze przed świętami."
  I dalej te pierdoły piszecie ?
  Oni nie odeszli z rodziny- zrezygnowali tylko z funkcji reprezentacyjnych. Do rodziny nadal należą co podkreśliła królowa w swoim niedawnym oświadczeniu.
  Zasadnicza różnica.

 • strange_email

  Oceniono 4 razy 2

  Mam nadzieje, ze odejdzie na lono mitycznego Abrahama jakos tak, zeby dni wolne (chyba dwa maja byc) wypadlu na koniec albo poczatek weekendu.

 • alben albus

  Oceniono 2 razy 2

  Ale była ponoć zdrowa na zgodę wyjścia GB z UE... Jak, mówią... pa, pa, paniusiu. Hm...

 • kaminmal

  Oceniono 2 razy 0

  Wykończą Babcię!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX