Kto miał najprzystojniejszą męską twarz w 2019 roku? Jason Momoa został zdetronizowany przez Koreańczyka

TC Candler opublikował listę najprzystojniejszych twarzy świata. W tym roku pierwsze miejsce zajął członek koreańskiego boys bandu BTS, Jeon Jungkook. Zeszłoroczny zwycięzca Jason Momoa musiał pocieszyć się miejscem poza podium.

Firma TC Candler od 1990 roku wyróżnia najpiękniejsze osoby na świcie. W tym roku Karolina Pisarek zajęła zaszczytne 50. miejsce w rankingu najpiękniejszych twarzy na świecie, pokonując tym samym największe światowe gwiazdy. Jednak nie tylko panie są oceniane pod względem urody. Panowie mają swój własny ranking.

Karolina Pisarek o rozstaniu. "Chce się skupić na akceptacji samej siebie. To będzie mój rok":

Zobacz wideo

Pierwsze miejsce w ubiegłorocznym rankingu zajął Jason Momoa, znany m.in. z roli Khala Drogo czy Aquamana, czyli umięśnionych wojowników. W tym roku zwyciężył Koreańczyk, który jest jego całkowitym przeciwieństwem.

Najpiękniejszy mężczyzna świata 2020 roku to Jeon Jungkook

Tegorocznym laureatem plebiscytu został Jeon Jungkook - członek siedmioosobowego boys bandu BTS z Korei Południowej. 22-latek jest przeciwieństwem ubiegłorocznego laureata. Jungkook ma bardzo delikatną urodę i jest drobnej postury. 

 

Drugie miejsce zajął szwedzki youtuber Felix Kjellberg, w sieci znany jako PewDiePie. Na swoim kanale tworzy filmy komediowe, recenzuje memy oraz gry komputerowe, a także publikuje vlogi. W połowie grudnia 2019 roku ogłosił, że chce odpocząć od tworzenia nagrań i skupić się na rodzinie. W ubiegłym roku youtuber uplasował się na 4. miejscu.

Na trzeciej pozycji znalazł się kanadyjski muzyk Shawn Mendes, którego raczej nie trzeba przedstawiać. Rok temu zajął 6. miejsce.

Sami sprawdźcie ranking: 

 

Co ciekawe, w ubiegłym roku Jeon Jungkook i Jason Momoa rywalizowali ze sobą o zwycięstwo w rankingu. Aktor "Gry o Tron" zajął wtedy 1. miejsce, zaś koreański muzyk deptał mu po piętach, ale ostatecznie sklasyfikowano go jako drugiego. W tym roku Momoa uplasował się dopiero na 5. pozycji. 

Zgadzacie się z werdyktem?

DK