Nie żyje bliska Alżbiecie Lenskiej osoba. Aktorka pożegnała ją we wzruszającym wpisie na Instagramie. "Nie potrafię zrozumieć, dlaczego życie pisze swoje scenariusze"

Alżebta Lenska ma za sobą trudny czas. Aktorka w trakcie walki z chorobą mogła liczyć na wsparcie bliskiego kuzyna, jednak ten niespodziewanie zmarł.

W 2018 roku Alżbeta Lenska walczyła o życie, tuż po tym, jak w jej głowie pękł tętniak. Na szczęście dzięki determinacji i wsparciu najbliższych udało jej się wygrać z chorobą i inaczej spojrzeć na życie. W trakcie jej problemów ze zdrowiem wspierał ją również kuzyn Marek. Niestety, ten niespodziewanie zmarł, o czym aktorka poinformowała we wpisie na Instagramie. 

Alżbeta Lenska żegna kuzyna

Alżbeta Lenska na Instagramie zamieściła czarno-białą fotografię z kuzynem Markiem. Nie podała dokładnej przyczyny jego śmierci.

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał, jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie - zaczęła wpis aktorka. 

Aktorka wspomniała również, że kuzyn był jedną z pierwszych osób, która wspierała ją tuż po pęknięciu tętniaka. 

Po tym co, mi się stało, przyjechał bez mrugnięcia okiem, aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal, dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim, zabrało parę dni temu akurat Jego... tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód... oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami - podsumowała.

W komentarzach nie brakuje wyrazów współczucia, do których również chcemy się dołączyć. 

RG 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Skomentuj:
Alżbeta Lenska pożegnała bliską osobę we wpisie na Instagramie. "Nie potrafię zrozumieć, dlaczego życie pisze swoje scenariusze"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX