Daria Ładocha zdradziła, że Agnieszka Woźniak-Starak juz rok temu zrezygnowała z prowadzenia "Ameryka Express". Kazała jej walczyć o to miejsce

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi najbliższej edycji "Ameryka Express". Dziennikarka już rok temu zrezygnowała z bycia gospodynią show, a jej miejsce zajmie znana z "Dzień dobry TVN" Daria Ładocha.

Nadchodzącej wiosny na antenie TVN ponownie zobaczymy program "Ameryka Express". Tym razem jednak nie poprowadzi go Agnieszka Woźniak-Starak, lecz Daria Ładocha - coach zdrowia i trenerka kulinarna. Zastępczyni Agnieszki dała się już poznać widzom na antenie TVN podczas udziału w "Agencie. Gwiazdy 2", a także gotowaniu w porannym paśmie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Daria Ładocha zastąpi Agnieszkę Woźniak-Statak

Choć Daria Ładocha swoimi występami w telewizji zyskała sympatię widzów, to specjalistka od gotowania zdaje sobie sprawę, że Agnieszkę Woźniak-Starak niełatwo będzie zastąpić. Jak sama mówi:

Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze - wyznaje magazynowi "Flesz" trenerka kulinarna.
 

Co jednak ciekawe, Darię Ładochę do prowadzenia "Ameryka Express" namówiła... sama Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zrezygnowała bowiem z bycia gospodynią programu już rok temu, po tym, jak na produkcję spadła krytyka o promowanie molestowania seksualnego przez uczestników show. W tym samym czasie dostała propozycję prowadzenia nowej edycji "Big Brothera", do którego zdjęcia odbywały się w tym samym czasie, co do "Ameryka Express":

Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryka Expressu" i że mam o co zawalczyć - wyjawia Daria Ładocha.
 

Jak myślicie, czy Daria Ładocha sprosta powierzonemu jej wyzwaniu?

JP

Zobaczcie największe wpadki telewizyjne:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.