Magda Gessler zdradziła swój sposób na dobry humor, urodę i libido. "Pytacie, na czym jadę..." Jest prosty i każdy może z niego skorzystać

Magda Gessler pokazała na Instagramie nowe zdjęcie, króre stało się dla niej okazją do wyjawienia sposobu na zachowanie dobrego humoru, urody i libido.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Restauratorka regularnie publikuje nowe zdjęcia, a tym razem oprócz pokazania fotografii, pokusiła się również o wyjawienie swojego sposobu na urodę, libido i dobry humor.

Magda Gessler zdradza swój sekret

Na nowym zdjęciu możemy podziwiać twarz restauratorki w dużym zbliżeniu. Nie pierwszy raz możemy więc stwierdzić, że Magda Gessler może pochwalić się gładką cerą. Teraz już wiemy, w czym tkwi jej sekret. Okazuje się, że gwiazda spożywa dużo ryb. Co ciekawe, dzięki nim może cieszyć się nie tylko urodą, ale i dobrym nastrojem i wysokim libido.

Kochani, kto czasami zajada się owocami morza, może wyglądać tak? Podoba wam się? To jest sposób na zachowanie dobrego humoru urody i libido. Pytacie, na czym jadę... Oto odpowiedź...NAJBARDZIEJ lubię VONGOLE i karabińczyki... czyli krewetkę rubinową - napisała Magda Gessler. 
 

Nie da się ukryć, że każdy może skorzystać ze sposobu Magdy Gessler, choć istnienie jeden warunek - trzeb lubić ryby. Skusicie się?

 KM

Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Zobacz wideo