Mollie Fitzgerald zamordowała swoją matkę. Samoobrona? Aktorka z "Kapitana Ameryki" kłamała w zeznaniach

Mollie Fitzgerald, znana z "Kapitana Ameryki", została oskarżona o zabicie swojej matki. Aktorka sama zadzwoniła na policję tłumacząc, że tylko się broniła. Do mediów wyciekły jednak szczegóły sprawy, które przeczą jej zeznaniom.

Mollie Fitzgerald, producentka, aktorka i reżyserka, znana głównie z roli w filmie "Kapitan Ameryka", 31 grudnia 2019 roku została aresztowana po tym, jak przyznała się do zabicia swojej matki. Do tragedii doszło 20 grudnia w miejscowości Olathe w stanie Kansas, w domu zamordowanej 68-latki.

Mollie Fitzgerald zadzwoniła na policję ok. godziny 12. Opowiedziała, że działała w samoobronie po tym, jak matka rzuciła się na nią z nożem. Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli ofiarę w kałuży krwi, ze wspomnianym nożem wbitym w plecy.

Mollie Fitzgerald wcale nie działała w samoobronie?

Najnowsze dowody, w tym przeprowadzona autopsja, nie potwierdziły jednak wersji wydarzeń przedstawionej przez Mollie Fitzgerald. Jak podaje "The Star", dowody przeczą, jakoby zamordowana Patricia zaatakowała córkę nożem. Autopsja wskazuje na fakt, że matka aktorki broniła się, a nie atakowała.

Przeprowadzone badania wskazują, że Mollie Fitzgerald zadała matce cztery ciosy nożem. Co ciekawe, aktorka zadecydowała, że nie potrzebuje obrońcy i sama będzie się reprezentować przed sądem. Mollie Fitzgerald skończyła bowiem studia prawnicze. Przed wyrażeniem zgody sąd wniósł jednak o przeprowadzenie badań psychologicznych.

Można jedynie spekulować, co było motywem tej zbrodni. Jak podaje "The Sun Online", przyjaciel Mollie Fitzgerald, który chce zachować anonimowość, wskazuję, że ostatnimi czasy aktorka wydawała się nie być sobą. Dodał także, że rzucała w stronę swoich rodziców nieuzasadnione, niekiedy szalone oskarżenia:

Jej zachowanie było paranoiczne i dziwne, czułem, że dzieje się z nią coś bardzo złego - wyznał.

Przyjaciele, rodzina i obserwatorzy nadal pozostają w szoku.

JP

Tym skandalem żyło Hollywood. Zobaczcie filmik.

Więcej o:
Komentarze (5)
Mollie Fitzgerald zabiła swoją matkę. Aktorka z "Kapitana Ameryki" kłamała w zeznaniach. Na jaw wyszły szczegóły sprawy
Zaloguj się
  • Gość: niechcemisie

    Oceniono 13 razy 3

    A co my o niej i matce wiemy? Może była potworem, różne rzeczy dzieją się nawet w tzw. porządnych domach. A może było inaczej? Któż to wie...

  • glos_europy

    Oceniono 24 razy -18

    Matka byla stara i i tak niedlugo by zapenw umarla. A dziewczyna jest mloda , wyksztalcona i piekna ale chrzescijanskie, zadne zemsty bydlo chce ja wsadzic do konca zycia za kraty. Takie miliosierdzie, po chrzescijansku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX