Iga Lis i Natalia Szroeder razem na koncercie. Fani mają swoją teorię. "Może Taconafide 2.0?"

Iga Lis i Natalia Szroeder chętnie spędzają ze sobą czas. Dziewczyny Taco Hemingweya i Quebonafide ostatnio były razem na koncercie.

Iga Lis i Natalia Szroeder są związane z najpopularniejszymi polskimi raperami Taco Hemingwayem i Quebonafide. Łączy je coś jeszcze - przyjaźń. Dziewczyny lubią spędzać razem czas i dzielą się tym na Instagramie. Ostatnio były na koncercie Darii Zawiałow.

Iga Lis i Natalia Szroeder na koncercie

Iga Lis na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z koncertu Darii Zawiałow. Widać, że córka Kingi Rusin świetnie się bawiła na koncercie z Natalią Szroeder. Fotkę podpisała tytułem hitu Zawiałow:

MALINOWY CHRUŚNIAK - napisała. 
 

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Głos zabrała sama Daria Zawiałow wstawiając w komentarzu trzy czarne serduszka. Jeden z fanów zaczepnie odniósł się do publikacji, ale też pojawiły się podejrzenia, że Taco i Qebo nagrywają kolejną odsłonę Taconafide. 

Jeśli malinowy chruśniak odnosi się do was dwóch, to jestem zaintrygowany.
A Taco i Quebo pewnie piszą SOME 0.10 mg.
Może Taconafide v.2? Taka teoria fanowska

Natalia na instagramowej relacji zamieściła zdjęcie, na którym całuje Igę w policzek. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. 

Jak myślicie szykuje się kolejna odsłona Taconafide?

DK

Natalia Szroeder zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jak odnalazła się w roli dziewczyny gangstera?

Zobacz wideo
Więcej o: