Liam Hemsworth znów zajęty. Jego wybranką jest piękna modelka. Gabrielle poznała już jego rodziców. Wiemy, co o niej myślą

Liam Hemsworth związał się z Gabriellą Brooks. Modelka w połowie grudnia przybyła do Australii, gdzie poznała jego rodzinę.

Liam Hemsworth potrzebował trochę czasu, żeby otrząsnąć się po rozstaniu z Miley Cyrus. Była żona szybko wpadła w objęcia Kaitlynn Carter, a potem młodszego od siebie australijskiego piosenkarza Cody'ego Simpsona, z którym jest do dziś. Aktor był zaś łączony z różnymi kobietami, m.in. z Maddison Brown gwiazdą serialu "Dynastia", o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem jego najnowszy związek zdaje się być poważny, bo Liam zdecydował się przedstawić partnerkę rodzinie.

Liam Hemsworth zakochany w Gabrielli Brooks

Wybranką gwiazdy "Igrzysk śmierci" jest 24-letnia australijska modelka Gabriella Brooks. Chociaż para spotyka się od niedawna, Gabriella zdążyła już poznać rodziców Liama.

Para była widziana w Byron Bay w Australii. Liam i Gabriella zjedli lunch z rodzicami Hemswortha, Craigiem i Leonie. Atmosfera wydawała się przyjazna. US Weekly donosi, że aktor dobrze się czuje w towarzystwie młodej modelki, a jego rodzice ją polubili:

Jego rodzina ją zaakceptowała i naprawdę ją lubi, co jest dla niego bardzo ważne - mówi źródło.

Ostatnio fotografowie przyłapali parę na australijskiej plaży. Gwiazdy chętnie okazywały sobie czułość. Zdjęcia znajdziecie TUTAJ

Kim jest Gabriella Brooks?

Modelka pochodzi z Australii. Uczęszczała na uniwersytet w Sydney, studiowała historię starożytną i archeologię. Gabriella Brooks jest modelką od najmłodszych lat, ale kontrakt z agencją podpisała mając 14 lat.

 

Obecnie Gabriella Brooks jest związana z trzema agencjami modelek: Storm, Priscilla i Next. Brooks współpracowała z wieloma popularnymi markami, takimi jak Topshop, Calvin Klein i The Lovers i Drifters Club. Wydaje się być wschodzącym talentem w świecie modelek.

Wcześniej była związana z wokalistą angielskiego zespołu "The 1975" Matthew Healy'em. Artysta i modelka spotykali się przez ostatnie 4 lata, ale związek rozpadł się jesienią 2019 roku.

Myślicie, że ten związek ma przyszłość?

DK

ZOBACZ: Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!"

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.