Nowa dziewczyna Liama Hemswortha odniosła się do ich związku. Wspomina reakcje fanek: Pojawiły się groźby śmierci

Liam Hemsworth od jakiegoś czasu spotyka się z Maddison Brown. Do tej pory mileczeli na temat swojej relacji, jednak teraz wokalistka zabrała głos i opowiedziała o reakcji fanek, kiedy dowiedziały się, że są parą.

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha dla ich fanów było szokiem. Jedna z najbardziej popularnych par w show-biznesie podjęła decyzję o zakończeniu małżeństwa po ośmiu miesiącach. W sierpniu aktor złożył papiery rozwodowe, a jako przyczynę podawali "różnice, których nie są w stanie pogodzić". Oboje już mają nowych partnerów.

Liam Hemsworth spotyka się z nową partnerką

Jako pierwsza w nowy związek weszła piosenkarka. Przez kilka tygodni spotykała się z kobietą, Kaitlynn Carter. Teraz u jej boku pojawił się wokalista Cody Simpson. Także Liam znalazł nową miłość. Jest nią 22-letnia piosenkarka Maddison Brown. Gdy do sieci trafiło ich zdjęcie, na którym się całują, fanki ostro zareagowały.

Gdy na jaw wyszło, że spotykam się z Liamem, w jedną dobę przybyło mi pół miliona obserwujących na Instagramie. Większość wiadomości, jakie otrzymałam, było pozytywnych, ale pojawiły się też groźby śmierci - wyznała w rozmowie z magazynem "Sunday Life".

Zapewniła też, że nie zmieni swojego podejścia do kwestii dzielenia się życiem prywatnym i nadal nie będzie publicznie opowiadać o szczegółach swojego nowego związku. Myślicie, że to coś poważnego?

AW

Więcej o: