Zabawna wpadka na gali Mistrzów Sportu. Lekkoatletki wywołały śmiech całej sali. A reakcja Anny Lewandowskiej? Najlepsza!

Ten, kto oglądał wczorajszą galę Mistrzów Sporu, z pewnością wyhaczył pewną wpadkę.

Nadal nie opadły emocje po 85. Gali Mistrzów Sportu. Gwiazdą wieczoru był oczywiście Bartosz Zmarzlik, który zyskał najważniejszy laur wydarzenia - tytuł Najlepszego Sportowca Roku.

ZOBACZ TEŻ: Bartosz Zmarzlik na Gali Mistrzów Sportu pozował ze swoją przepiękną narzeczoną. Para jest ze sobą już od 9 lat!

Podczas imprezy nie brakowało zarówno wzruszeń, jak i zabawnych wpadek. Jedną z nich zafundowała widzom drużyna lekkoatletek.

Gala Mistrzów Sportu. Zabawne przejęzyczenie

W gronie uhonorowanych sportowców znalazła się też sztafeta 4x400 metrów kobiet w następującym składzie: Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic. Panie zajęły czwarte miejsce w plebiscycie, choć zdaniem wielu były typowane na faworytki.

Podczas odbierania wyróżnienia głos zabrała Justyna Święty-Ersetic. Niestety, stres wziął górę i nie obyło się bez wpadki. Zgodnie z niepisaną tradycją lekkoatletka zaczęła wymieniać nazwiska i dziękować sztabowi odpowiedzialnemu za przygotowanie biegaczek do udziałów w zawodach.

Do tego wchodzi Michał Modelski, który trenuje Anię Lewandowską... Anię Kiełbasińską, przepraszam. Wiedziałam, że ze stresu palnę jakąś gafę. Rozmawiałyśmy o tym przy stoliku - powiedziała Święty-Ersetic.

Jej przejęzyczenie wywołało salwy śmiechu na całej sali. Żywo zareagowała także Anna Lewandowska. Trenerka zrobiła gest przesyłania buziaków. Jak podkreśla na Instagramie, uwielbia te cztery lekkoatletki.

Wszystkim nagrodzonym raz jeszcze gratulujemy!

Niedawno Anna Lewandowska przeprowadziła z małą Klarą wspólny trening:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.