Tabloid policzył, ile Cleo zarobiła w 2019 roku. Wokalistce puściły nerwy. Jej riposta... W punkt! Trzy grosze dołożyła Kurdej-Szatan

"Super Express" postanowił obliczyć, ile Cleo zarobiła w ciągu ostatniego roku. Całą sytuację skomentowała sama zainteresowana, która nie zamierzała kryć swojej irytacji.

Kilka dni temu pisaliśmy o podsumowaniu roku Cleo, którym wokalistka podzieliła się na swoim Instagramie. Przypomnijmy, że w 2019 roku wystąpiła na 215 koncertach, nagrała 7 nowych kawałków, nakręciła 6 teledysków, czy zrobiła sobie 8 100 zdjęć typu "selfie". Tabloid "Super Express" zwrócił jednak uwagę na coś innego i postanowił sprawdzić, ile gwiazda zarobiła na samych koncertach.

Cleo skomentowała swoje zarobki

Według opublikowanego artykułu artystka zarabia 35 tys. złotych za koncert, a więc oznacza to, że zarobiła ponad 7,5 mln tylko w 2019 roku. Na minutę wychodzi około 530 złotych za 60 sekund występu na scenie.

Wokalistka postanowiła skomentować całą sprawę i nie kryć negatywnych emocji.

Brzydzę się takimi artykułami... Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem, ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam, żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni? Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku "KŁY" czy "DOM" zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS. Nikt nie napisze, że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez - czytamy.
 

Pod postem wokalistki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów. Swoje zdanie na ten temat opublikowała również Barbara Kurdej-Szatan.

No jasne, przecież my tylko wychodzimy na scenę, żeby sobie poskakać, poszczerzyć się, pośpiewać - co to za robota, prawda? Co kogo obchodzi, że mamy skończone szkoły muzyczne, teatralne, śpiewałyśmy w chórach, w studiach piosenki i od dzieciństwa w tym kierunku się rozwijamy codziennie. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak nasza praca wygląda od zaplecza. Moja rodzina czy przyjaciele zawsze mówią, że nie daliby rady tak intensywnie żyć i przede wszystkim - ogarniać to organizacyjnie i dawać radę. Nie każdy jest do tego stworzony, dlatego jeśli nawet za minutę pracy zarabiasz nieźle - to dlatego, że wkładasz w to ogrom pracy, siebie i po prostu zasłużyłaś! A i tak najpiękniejsze w tym wszystkim są emocje, których dostarczasz i innym i sobie.

Sprawdźcie, na co Barbara Kurdej-Szatan chciała przeznaczyć wygraną z "TzG":

Zobacz wideo

Zgadzacie się z wokalistką?

KB