Tabloid policzył, ile Cleo zarobiła w 2019 roku. Wokalistce puściły nerwy. Jej riposta... W punkt! Trzy grosze dołożyła Kurdej-Szatan

"Super Express" postanowił obliczyć, ile Cleo zarobiła w ciągu ostatniego roku. Całą sytuację skomentowała sama zainteresowana, która nie zamierzała kryć swojej irytacji.

Kilka dni temu pisaliśmy o podsumowaniu roku Cleo, którym wokalistka podzieliła się na swoim Instagramie. Przypomnijmy, że w 2019 roku wystąpiła na 215 koncertach, nagrała 7 nowych kawałków, nakręciła 6 teledysków, czy zrobiła sobie 8 100 zdjęć typu "selfie". Tabloid "Super Express" zwrócił jednak uwagę na coś innego i postanowił sprawdzić, ile gwiazda zarobiła na samych koncertach.

Cleo skomentowała swoje zarobki

Według opublikowanego artykułu artystka zarabia 35 tys. złotych za koncert, a więc oznacza to, że zarobiła ponad 7,5 mln tylko w 2019 roku. Na minutę wychodzi około 530 złotych za 60 sekund występu na scenie.

Wokalistka postanowiła skomentować całą sprawę i nie kryć negatywnych emocji.

Brzydzę się takimi artykułami... Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem, ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam, żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni? Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku "KŁY" czy "DOM" zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS. Nikt nie napisze, że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez - czytamy.

Pod postem wokalistki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów. Swoje zdanie na ten temat opublikowała również Barbara Kurdej-Szatan.

No jasne, przecież my tylko wychodzimy na scenę, żeby sobie poskakać, poszczerzyć się, pośpiewać - co to za robota, prawda? Co kogo obchodzi, że mamy skończone szkoły muzyczne, teatralne, śpiewałyśmy w chórach, w studiach piosenki i od dzieciństwa w tym kierunku się rozwijamy codziennie. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak nasza praca wygląda od zaplecza. Moja rodzina czy przyjaciele zawsze mówią, że nie daliby rady tak intensywnie żyć i przede wszystkim - ogarniać to organizacyjnie i dawać radę. Nie każdy jest do tego stworzony, dlatego jeśli nawet za minutę pracy zarabiasz nieźle - to dlatego, że wkładasz w to ogrom pracy, siebie i po prostu zasłużyłaś! A i tak najpiękniejsze w tym wszystkim są emocje, których dostarczasz i innym i sobie.

Sprawdźcie, na co Barbara Kurdej-Szatan chciała przeznaczyć wygraną z "TzG":

Zobacz wideo

Zgadzacie się z wokalistką?

KB

Więcej o:
Komentarze (392)
Tabloid policzył, ile Cleo zarobiła w 2019 roku. Wokalistce puściły nerwy. Jej riposta... W punkt!
Zaloguj się
 • hen-live

  Oceniono 152 razy 128

  Pewien "ojciec" z Torunia zarabia więcej a nie śpiewa.Wystarczy że zatańczą u niego ministrowie i politycy PiS bolszewii i miliony do niego spływają.Nie liczę już samochodów od bezdomnych.

 • D B

  Oceniono 146 razy 114

  ale osochodzi? zarabia, to zarabia, przecież nie kradnie, tłumaczy się jakby to był jakiś wstyd

 • Gość: xxx

  Oceniono 119 razy 87

  Jesteś tak dobry ile chcą za Ciebie zapłacić... proste prawa rynku, nie widzę problemu.

 • Gość: Izka

  Oceniono 156 razy 74

  Nie rozumiem co to za wstyd i jakie obrzydzenie, jakbym zarabiała 7,5 mln to byłabym dumna jak paw. Oczywiście rozumiem, że zaglądanie do portfela jest nieeleganckie, ale tak samo nieeleganckie są zarobki mojego onkologa, pani 'Basi", która nas opatruje i zapiernicza dyżury ponad siły i kleci od pierwszego do pierwszego. Problemem są dysproporcje w zarobkach niezależnie od wagi i nakładu pracy jaki wkładamy. Niestety pani Cleo i Kurdej to nie Pavarotti i Botticelli, i śmiesznym jest ów fakt, że za przeproszeniem "festynowe" artystki zarabiają miliony a wykształceni i ratujący życie ludzie po prostu grosze. I po to są te durne artykuliki, żeby działać ludziom na tzw>"sranie".

 • Gość: Xde

  Oceniono 108 razy 46

  Hola hola pani szatan. Ja mam talent w swojej dziedzinie i pracuje 10 i 12 godz dziennie wiec te wyklady sobie zatrzymaj bo jakos wcefwkcie nie placa mi 500 zl za min. Zreszta talent szatan jest watpliwy mocno mocno. Takie paniusie jak szatan, wieniawa, siwiec robiace miliony rocznie to po prostu zgroza.

 • sztucznypolak

  Oceniono 49 razy 39

  "Na minutę wychodzi około 530 złotych za 60 sekund występu na scenie."
  Bardzo uczciwie. Jest na scenie cale 60 sekund w ciagu minuty.

 • dawnyprezes

  Oceniono 58 razy 30

  Clijo !. Nie rzygaj i nie brzydź się !. Za parę lat, będziesz się żalić, że nie masz za co żyć. Że emerytury takie poniżające !. Vide - wokalista Budki suflera !.

 • Gość: Mama

  Oceniono 60 razy 30

  Skoro jej tyle płaca to co ma mówić że nie chce, występuje płacą i jest ok. Zawistnicy zas ból tyłka mają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX