"The Voice Kids". Uczestniczka zaśpiewała piosenkę Cleo. Nie obyło się bez łez

W najnowsyzm odicnku "The Voice Kids" jedna z uczestniczek zaprezntowała swoją wersję utwrou Cleo "Sztorm". Poruszyła jurorów na tyle, że piosenkarka się popłakała.

Za nami pierwszy odcinek trzeciego sezonu "The Voice Kids". Widzowie i jurorzy już po raz trzeci zaczęli szukać godnych następców Roksany Węgiel, czy Viki Gabor. W najnowszym odcinku najwięcej emocji wzbudziła uczestniczka, która na castingu zaśpiewała piosenkę Cleo, która zasiada w jury. Jak jej wyszło?

Cleo wzruszyła się w "The Voice Kids"

Wśród licznej grupy aspirujących do wielkiej kariery dzieci znalazła się Kinga. Ta postawiła na odważny repertuar, bo zaśpiewała piosnkę "Sztorm" z repertuaru Cleo. Wszyscy trenerzy się odwrócili i zapraszali zdolniachę do swojej drużyny. Nie ma co ukrywać, że najbardziej wyczekiwany był komentarz Cleo, która śpiewa piosenkę w oryginale. Wykonanie Kingi mocno poruszyło trenerkę. 

"Jestem tag ogromnie wzruszona. Nie dlatego, że to moja piosenka. Oddałaś tak piękne emocje, te same, jakie ja chciałam oddać, gdy pisałam tę piosenkę. To cudowne uczucie. (...) Ona lepiej to zaśpiewała. Masz taki feeling. Nie wyobrażam sobie, żebyś trafiła do innej drużyny, niż do mnie- zachwycała się trenerka. 

Zanim Kinga podjęła decyzję, do której drużyny zechce dołączyć, zaśpiewała jeszcze raz, ale wspólnie z Cleo. Ku zaskoczeniu widzów, Kinga wybrała drużynę Tomsona i Barona, a nie swojej ulubionej piosenkarki.

Podzielacie entuzjazm trenerów?

Roksana  Węgiel, która wygrała pierwszą edycję "The Voice Kids" zwyciężyła również na Eurowizji:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: