"The Voice Kids". Uczestniczka zaśpiewała piosenkę Cleo. Nie obyło się bez łez

W najnowsyzm odicnku "The Voice Kids" jedna z uczestniczek zaprezntowała swoją wersję utwrou Cleo "Sztorm". Poruszyła jurorów na tyle, że piosenkarka się popłakała.

Za nami pierwszy odcinek trzeciego sezonu "The Voice Kids". Widzowie i jurorzy już po raz trzeci zaczęli szukać godnych następców Roksany Węgiel, czy Viki Gabor. W najnowszym odcinku najwięcej emocji wzbudziła uczestniczka, która na castingu zaśpiewała piosenkę Cleo, która zasiada w jury. Jak jej wyszło?

Cleo wzruszyła się w "The Voice Kids"

Wśród licznej grupy aspirujących do wielkiej kariery dzieci znalazła się Kinga. Ta postawiła na odważny repertuar, bo zaśpiewała piosnkę "Sztorm" z repertuaru Cleo. Wszyscy trenerzy się odwrócili i zapraszali zdolniachę do swojej drużyny. Nie ma co ukrywać, że najbardziej wyczekiwany był komentarz Cleo, która śpiewa piosenkę w oryginale. Wykonanie Kingi mocno poruszyło trenerkę. 

"Jestem tag ogromnie wzruszona. Nie dlatego, że to moja piosenka. Oddałaś tak piękne emocje, te same, jakie ja chciałam oddać, gdy pisałam tę piosenkę. To cudowne uczucie. (...) Ona lepiej to zaśpiewała. Masz taki feeling. Nie wyobrażam sobie, żebyś trafiła do innej drużyny, niż do mnie- zachwycała się trenerka. 

Zanim Kinga podjęła decyzję, do której drużyny zechce dołączyć, zaśpiewała jeszcze raz, ale wspólnie z Cleo. Ku zaskoczeniu widzów, Kinga wybrała drużynę Tomsona i Barona, a nie swojej ulubionej piosenkarki.

Podzielacie entuzjazm trenerów?

Roksana  Węgiel, która wygrała pierwszą edycję "The Voice Kids" zwyciężyła również na Eurowizji:

RG

Więcej o:
Komentarze (9)
"The Voice Kids". Uczestniczka zaśpiewała piosenkę Cleo. Nie obyło się bez łez
Zaloguj się
 • Gość: Ccc

  Oceniono 4 razy 2

  Po co był ten cyrk małolaty z piosenka Cleo a wybrała chłopakòw...nie kumam

 • ula53

  Oceniono 1 raz 1

  Ja tez plakalam !

 • Gość: Rita

  0

  Czego Kwiatkowski może nauczyć tego 13 letniego Marcina jak ten chłopak śpiewa o wiele lepiej od niego Kwiatkowski bardzo słabo śpiewa

 • Gość: Ona

  0

  Cleo pustaku pokazowy nie strzelaj

 • Gość: lol

  0

  "Jestem tag ogromnie wzruszona". TAG bardzo cenimy dobre dziennikarstwo... <3 :D

 • info0

  0

  Przecież ta cała Viki jak i Roksana NIC sobą nie reprezentują. Robią muzykę tak sztampową, że aż głowa boli. Takich "artystek" na świecie co roku pojawia się ok 100-200 tylko szybko przepadają. Tutaj byłoby podobnie, gdyby nie nachalne Wasze promowanie syfu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX