Leonardo DiCaprio z młodszą o 23 lata dziewczyną odpoczywa na plaży w St Barts. Nie szczędzili sobie czułości

Leonardo DiCaprio zrobił sobie krótki urlop, który spędził wraz z Camillą Morrone na jednej z francuskich wysp. Para świetnie się bawiła i nie oszczędzała sobie czułych gestów.

Leonardo DiCaprio uchodzi za jednego z bardziej pożądanych kawalerów Hollywood. Wszystko wskazuje jednak na to, że słynący z wielu romansów aktor w końcu się ustatkował. W styczniu 2018 roku poznał o 23 lata młodszą Camillę Morrone. Od tamtej pory para jest nierozłączna. Wydaje się, że ich relacja to już coś więcej, niż przelotny romans. Najnowsze zdjęcia są tego świetnym dowodem. 

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna Leonardo DiCaprio dużej o różnicy wieku. "Nie przeszkadza mi, że Leo jest o 23 lata starszy". Amant w końcu znalazł tę jedyną?

Leonardo DiCaprio z dziewczyną na plaży

Ostatnie dni Leonardo DiCaprio spędził z dala do nowojorskiego zgiełku, gdzie obecnie pracuje. Aktor wyrwał się na krótki urlop na francuską wyspę St Barts. Nie był jednak sam, a towarzyszyła mu 22-letnia Camilla Morrone. Paparazzi przyłapali parę, gdy ta wspólnie bawiła się na plaży. Spacerowali, kąpali się, robili sobie dużo wspólnych zdjęć. Nie zabrakło pocałunków, czy innych czułych gestów. 

Myślicie, że to już ta jedyna?

Mimo że Leonardo spotyka się z Morrone już ponad dwa lata to nie przychodzi z nią na publiczne eventy. Na premierę filmu "Once upon a time" przyszedł sam:

Zobacz wideo

RG