Dziewczyna Leonardo DiCaprio dużej o różnicy wieku. "Nie przeszkadza mi, że Leo jest o 23 lata starszy". Amant w końcu znalazł tę jedyną?

Leonardo DiCaprio od lat uchodzi za amanta, ale mamy wrażenie, że obecna dziewczyna aktora trochę zmieniła jego podejście do kobiet. W końcu para jest ze sobą prawie dwa lata! Co Camila Morrone mówi o dużej różnicy wieku pomiędzy nią i DiCaprio?

Lista wszystkich partnerek Leonardo DiCaprio jest naprawdę długa. Choć aktor zalicza się do najbardziej pożądanych mężczyzn w Hollywood, wciąż nie może znaleźć tej jedynej. W styczniu 2018 roku w Aspen w stanie Kolorado Leonardo poznał Camilę Morrone. Od tego momentu para jest nierozłączna i na próżno szukać afer czy kłótni w ich związku. Czy to zatem dowód na to, że Leonardo DiCaprio jest naprawdę zakochany? Jego dziewczyna Camila w rozmowie z „Los Angeles Times” opowiedziała o swoim związku z aktorem. 

Camila Morrone o związku z Leonardo DiCaprio

Camila Morrone ma 22 lata i ma zadatki na prawdziwą gwiazdę. Dziewczyna zagrała główną rolę w filmie „Mickey and the Bear”, który swoją światową premierę miał w marcu 2019 roku na festiwalu South by Southwest. Krytycy filmowi byli nią zachwyceni. Zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło, a media nie mogły nie spytać jej o 23-letnią różnicę związku pomiędzy nią i Leonardo DiCaprio. 

W Hollywood i na całym świecie jest bardzo dużo związków, w których występuje duża różnica wieku (...) Myślę, że każdy może umawiać się z tym, z kim chce się umawiać - mówiła w wywiadzie.

Camila przyznała również, że rozumie, dlaczego ludzie interesują się jej związkiem z Leonardo DiCaprio. 

Prawdopodobnie sama byłabym ciekawa - żartowała.

Nie trzeba daleko szukać par, które dzieli duża różnica wieku. Nawet w Polsce mamy kilka szczęśliwych związków, gdzie partnerów dzieli ponad 20 lat. Do tego grona zaliczyć możemy, chociażby Edytę Pazurę i Cezarego Pazurę, czy Beatę Ścibakównę i Jana Englerta. 

Czy to dobra prognoza dla Leonardo Dicaprio i Camili Morrone?

Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Więcej o:
Komentarze (16)
Dziewczyna Leonardo DiCaprio o różnicy wieku. "Nie przeszkadza mi, że Leo jest o 23 lata starszy"
Zaloguj się
 • Gość: kico

  Oceniono 9 razy 5

  przy tej ilości mln dolarów żadnej by nie przeszkadzało...

 • ax-les-thermes

  Oceniono 2 razy 2

  Najlepsze jest porownywanie tego pierdzielstwa z wolski z wielkim swiatem.

 • rozterka47

  Oceniono 4 razy 2

  Bo i w czym ma przeszkadzać .

 • Gość: k

  Oceniono 5 razy 1

  Dziewczyna śliczna, ale ma bardzo dziwną figurę. - bardzo wąski ramiona i bardzo szeroki biodra i uda, co widać w beżowej sukience. mimo dodania falbany na ramię, nie da sie tych dysproporcji ukryć. Wystarczyło inaczej ją ubrać.
  A co do różnicy wieku, co to z a problem, jak samo pojawienie się u boku DiCaprio daje światową popularność, co jest tym bardziej przydatne, jak ma aktorskie ambicje. Przynajmniej na chwile. W ostateczności zawsze znajda się jakieś markowe reklamy szminek, perfum, bo i tak też się można w rynek wcisnąć.
  A DiCaprio ma młodą, świeżą dziewczynę, więc też nie narzeka:)))

 • jasmin711

  0

  Leo może i stary, ale jego pieniądze całkiem nowe... i tak przyjemnie szeleszczą ;)

 • sylenth

  0

  Wspaniała kobieta ogółem, całe te

 • Gość: Edek

  0

  Bo fy f tym plotku f prawdzifom milosc nie wiezycie..helol...

 • Gość: xyz

  0

  Dłuzej co, nawet tytułu nie potraficie napisać poprawnie, dłużej trzeba było do szkoły chodzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX