Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas zatańczyli na sylwestrze w Polsacie. "Własne nogi by pogubiła". Aktorka się tłumaczy

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim w Chorzowie gwiazdy Polsatu zatańczyły gorące tango. Występ nie należał jednak do udanych.

Co to był za sylwester! Największe stacje telewizyjne, czyli TVN, Polsat i TVP, prześcigały się w oglądalności i oryginalnych występach polskich i światowych gwiazd. Chyba najwięcej emocji w ciągu ostatnich dni wywołał zapowiadany występ Natalii Oreiro, która zaśpiewała z playbacku. Zainteresowanie widzów i internautów wzbudził również występ Barbary Kurdej-Szatan i Damiana Kordasa. Jednak nie wszystkie komentarze było pozytywne.

Sylwestrowa Moc Przebojów. Fani krytykują taniec Kurdej-Szatan i Kordasa

To było niemałe zaskoczenie. Finaliści dziesiątej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" zatańczyli tango do piosenki Macieja Maleńczuka "Dawna dziewczyno". Jeśli dobrze przyjrzeliście się temu występowi, to na pewno zauważyliście, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Nie zabrakło potknięć, lekkich pomyłek i widocznego liczenia kroków. W komentarzach na Instagramie Polsatu rozpoczęła się dyskusja widzów.

Piękny taniec - napisała internautka.
Dobrze, że jej Kordas liczył, bo by własne nogi pogubiła. Żenada - stwierdził kolejny.
 

Co ciekawe, do dyskusji włączyła się sama Kurdej-Szatan. Napisała, że ona i Damian mieli tylko jedną próbę przed występem. I właśnie dlatego jest z niego bardzo zadowolona.

Nie, Damian nie liczył mnie. Liczył sobie i NAM. Mieliśmy jedną próbę. I tak daliśmy radę, jak na jedną próbę - dodała.

Rozmowa z Barbarą Kurdej-SzatanRozmowa z Barbarą Kurdej-Szatan instagram/polsatofficial

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, na co przeznaczyłaby nagrodę z "TzG":

Zobacz wideo

A Wy jak oceniacie ich występ? Myślicie, że to przez stres, czy po prostu nie pasują do siebie jako taneczni partnerzy?

KB

Więcej o: