Paulina Sykut zaprezentowała sylwestrową kreacje. Fani pytają, czy pokaże majtki. Prezenterka odpowiedziała

Paulina Sykut poprowadzi sylwestra w Chorzowie. Trwają przygotowania do imprezy, a dziennikarka pokazała, jak będzie wyglądać tego wieczoru.

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z Krzysztofem Ibiszem, Barbarą Kurdej-Szatan, Karoliną Gilon, Rafałem Maserakiem, Damianem Kordasem i Elżbietą Romanowską poprowadzi sylwestra z Polsatem na Stadionie Śląskim. Gwiazda zaprezentowała sukienkę, w której wystąpi na scenie już we wtorek.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała sukienkę na sylwestra

Prezenterka zamieściła na Instagramie wideo z ostatnich przymiarek sylwestrowej kreacji. Gwiazda pokaże się w Chorzowie w sukience od Madonna Atelier. Biała sukienka mini z dużym brokatowym wycięciem na dekolcie wygląda pięknie.

Ostatnie przymiarki przed sylwestrem - napisała Paulina. 
 

Jeden z fanów zapytał, czy Sykut-Jeżyna pokaże majtki, tak jak zrobiła to w ubiegłym roku. Przypomnijmy, prezenterka przed kilkoma milionami widzów pokazała swoje "babcine" majtki.

Cześć, pokaż na sylwestra majtki, tak jak w tamtym roku i żebyś miała cienkie majtki, bardzo proszę - napisał nieco nadgorliwy internauta. 

Paulina odpowiedziała, że w tym roku stawia na ciepłą bieliznę:

Zasmucę pana, w tym roku ponownie stawiam na cieliste reformy. Nogawki majtek na długość sukienki! Ciepełko - odpowiedziała dziennikarka. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna screen Instagram/paulinasykutjezyna

Myślicie, że w tym roku podczas sylwestra ktoś zaliczy wpadkę?

DK

ZOBACZ: Paulina Sykut-Jeżyna o "Tańcu z Gwiazdami": Przykro było, gdy Sandra Kubicka odpadła

Zobacz wideo
Więcej o: