Krzysztof Bosak z Konfederacji żeni się z prawniczką. Końcówka roku będzie dla niego bardzo gorąca

Krzysztof Bosak jest posłem z Konfederacji, który jest jednym z dziewięciu kandydatów na Prezydenta RP. Według wielu, jednym z głównych kandydatów. Okazuje się, że nie tylko w polityce się u niego dzieje, ale również w życiu prywatnym.

W Konfederacji trwają właśnie prawybory. To one rozstrzygną, kto wystartuje jako kandydat na Prezydenta RP. W partii jest aż dziewięciu posłów, którzy ubiegają się o tzw. "jedynkę", a jednym z nich jest 37-letni Krzysztof Bosak. Co więcej, niektórzy uważają, że to właśnie on ma ogromne szanse na start w wyborach prezydenckich. Okazuje się, że Krzysztof będzie musiał poświęcić sporo czasu nie tylko na stworzenie swojej ewentualnej kampanii, ale również na przygotowania do ślubu, o czym poinformował rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Damian Kita. 

Krzysztof Bosak żeni się z prawniczką

Na Twitterze pojawił się post, który niestety już zniknął. Damian Kita rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości napisał tak: 

Na wybory Krzysztof Bosak będzie świeżo upieczonym mężem.
 

Dlaczego post zniknął z Twittera? Ciężko stwierdzić. 

Kto jest wybranką posła Bosaka? Z informacji serwisu "Najwyższy czas" wynika, że ukochaną polityka jest konserwatystka i prawniczka z Ordo Iuris, która w organizacji pracuje od lat. Kobieta zajmuje się obroną wolności religijnej. 

Czy poseł Konfederacji weźmie przykład z Donalda Tuska, który w 2005 roku tuż przed wyborami prezydenckimi poślubił Małgorzatę Tusk? 

Kasia Tusk przystroiła choinkę na święta.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.