Krzysztof Cugowski ujawnił co robi jego najmłodszy syn. "Dzięki temu ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca"

Krzysztof Cugowski jest dumny ze swojego najmłodszego syna. Pochwalił się, że jego syn pracuje i studiuje w Wielkiej Brytanii.

Krzysztof Cugowski ma trzech synów. Piotr i Wojciech to znani muzycy, ale najmłodszy syn wokalisty Budki Suflera, Krzysztof nie poszedł w ślady ojca i braci. Cugowski zdradził, czym zajmuje się Krzysztof Junior. 

Krzysztof Cugowski opowiada, o synu

Jak się okazuje, najmłodszy syn gwiazdy mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą dla mężczyzn. Podjął tam również studia. 

Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca - stwierdził Cugowski w rozmowie z "Faktem".

Krzysztof chętnie przywozi prezenty rodzinie, które pochodzą ze sklepu, w którym pracuje.

Niedawno przywiózł bratu na 40. urodziny piękny garnitur. Ja mam dostać od niego na Gwiazdkę marynarkę i czekam na to z niecierpliwością - dodał Cugowski.

Okazuje się, że 21-letni Krzysztof chce zostać aktorem. Informowaliśmy w kwietniu, że młody Cugowski dostał angaż w angielskim serialu historycznym Netflixa. Premiera produkcji przewidziana jest na rok 2020. 

Jesteście ciekawi, jak wypadnie najmłodszy z braci Cugowskich?

DK

ZOBACZ: Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz wideo
Więcej o: