Romuald Lipko ostro o Cugowskim. Nazywa go "panem" i obwinia za rozpad Budki Suflera. "Nie pojednamy się nigdy"

Krzysztof Cugowski niedawno twierdził, że jego konflikt z Romualdem Lipko został nakręcony przez media. Twórca Budki Suflera odpowiedział mu w ostrym tonie.

Romuald Lipko od kilku tygodni walczy z nowotworem. Na wieść o problemach zdrowotnych założyciela Budki Suflera zareagował Krzysztof Cugowski. Były wokalista zespołu życzył ze sceny opolskiego amfiteatru szybkiego powrotu do zdrowia swojemu koledze. Zapewniał też w jednym z wywiadów, że nigdy się nie pokłócili. Lipko twierdzi coś zupełnie innego.

Romuald Lipko ostro o Krzysztofie Cugowskim

Pięć lat temu Budka Suflera ogłosiła zakończenie działalności. Na początku plotkowano, że do rozpadu grupy doszło przez wewnętrzny konflikt Cugowskiego z Lipko. Z czasem muzycy zaczęli obrzucać się wzajemnymi oskarżeniami. Chodziło głównie o prawa autorskie. Ostatecznie były wokalista zespołu ruszył w trasę koncertową ze swoimi synami. Obecnie występuje ze swoją grupą.

Kiedy Lipko przeszedł ostatnio pierwszą operację postanowił się odnieść do wywiadu Cugowskiego, w którym wokalista twierdził, że ma dobre kontakty z dawnym przyjacielem. Muzyk powiedział wprost, że nigdy nie dojdzie do pojednania.

Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy. Proszę nie myśleć, że kiedykolwiek może zaistnieć jakiekolwiek pojednanie, ponieważ pojednać się mogą ludzie, którzy kiedyś próbowali ze sobą na jakiś temat rozmawiać i mieli co do tego pewne trudności, czyli negocjacje jeszcze nie zostały osiągnięte itd. Ponieważ pan Cugowski robi wszystko, żeby prowadzić swoją indywidualną karierę, bez nazwy zespołu Budka Suflera, dostał propozycję, nie przyjął tej propozycji, z zadowoleniem przyjęliśmy odmowę - powiedział Romuald Lipko w rozmowie z "Super Expressem".

Sprawdź też, które polskie gwiazdy były ze sobą skonfliktowane:

Zobacz wideo

AD

Więcej o: