Modelka z "Top Model" "wypadła" z balkonu na 20. piętrze po seksie z parą milionerów. Prokuratura sprawdzi, czy to było morderstwo

Ivana Smit była finalistką "Top model" w Malezji. Zmarła w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach - wypadła z balkonu na 20. piętrze wieżowca w Kuala Lumpur. Do dziś rodzina modelki nie wierzy w nieszczęśliwy wypadek. Dzięki ich naciskom policja wznowiła śledztwo.

Do wypadku doszło w 2017 roku w stolicy Malezji Kuala Lumpur. Ivana Smit spadła z balkonu apartamentowca, ale w pierwszych ustaleniach stwierdzono, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych i nikt się do niej nie przyczynił. Rodzina modelki nie wierzyła w ustalenia malezyjskiej policji. Wreszcie, po prawie 2 latach od "wypadku", udało się doprowadzić do wznowienia śledztwa - tym razem z wątkiem morderstwa w tle.

Ivana Smit nie żyje. To było morderstwo?

W apartamencie Ivana przebywała z parą milionerów - Alexandrem Johnsonem i jego młodą żoną Luną. Modelkę z milionerami łączyły stosunki łóżkowe. 18-latka miała ponoć wziąć udział z nimi w trójkącie tego samego wieczoru, którego zginęła.

Ciało młodej modelki znaleziono na balkonie apartamentowca na 6. piętrze. Mimo ustaleń policji, że Ivana była pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie stwierdzono wówczas żadnych oznak popełnienia przestępstwa. Jednak rodzina modelki do dziś nie wierzy w słowa policjantów i nadal uważa, że para milionerów, z którymi dziewczyna miała romans, jest zamieszana w jej śmierć. Zarzucano policji opieszałość i brak odpowiedniego postępowania dowodowego - nie sprawdzono m.in. telefonu modelki.

Mimo upływu czasu rodzina nie dała za wygraną i zabrała ciało Ivany na szczegółowe badania do Holandii. Tam biegli potwierdzili, że siniaki i zadrapania, które były na jej ciele, powstały przed wypadnięciem z okna.

Obecnie policja ponownie rozpoczęła sprawę. Tym razem będzie ją badać pod kątem morderstwa.

A co z parą milionerów?

Po złożeniu zeznań w 2017 roku od razu wyjechali z Malezji. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i wiadomo tylko tyle, że w ciągu dwóch lat już wielokrotnie zmieniali miejsce zamieszkania.

BO

Poniżej możecie zobaczyć tajemnicze śmierci gwiazd.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (75)
Modelka z "Top model" "wypadła" z balkonu na 20. piętrze po seksie z parą milionerów. Prokuratura sprawdzi, czy to było morderstwo
Zaloguj się
 • Gość: Valdemort

  Oceniono 98 razy 90

  jakby robiła trójkąt w kamienicy Banasia, to by sobie tylko fryzurę potargała

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 51 razy 41

  Lipa. Polskie modelki i celebrytki jeżdżą do Dubaju po czekoladowego szejka.

 • jac_l_w

  Oceniono 50 razy 38

  Alkohol, narkotyki, seks grupowy za kasę, w dodatku wszystko na raz - rzeczywiście, niezła modelka z niej była.

 • wolverine_14

  Oceniono 55 razy 35

  Ooo kolejna modelka/celebrytka-prostytuka.

 • Gość: 666

  Oceniono 33 razy 27

  18 lat ... Tragedia. Człowiek w tym wieku myślał o maturze , aby wyjść gdzieś z ludźmi w weekend itp. A tam alko, dragi i prostytucja bo inaczej nie można tego nazwać. Nie jest mi żal takich osób. Każdy jest kowalem swojego losu. Można popełniać błędy bo nie ma ludzi idealnych ale pakować się w takie gó...no można tylko z premedytacją bo to nie było 3 letnie dziecko aby świata nie znało.

 • Gość: cxvzvz

  Oceniono 38 razy 26

  takie to właśnie środowisko, kiedyś lachociągi zwane szumnie celebrytkami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX