Żora Korolyov zniknął z mediów, ale pojawił się na szachowych mistrzostwach. Ledwo go poznaliśmy! Nowa fryzura to nie koniec zmian

Żora Korolyov postamowił przypomnieć o sobie i pojawił się w środę na Szachowych Mistrzostwach Gwiazd. Na ściance pozował z ukochaną.

Żora Korolyov zyskał popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", kiedy program emitowany był jeszcze w TVN-ie. Wystąpił również w kilku polsatowskich edycjach, jednak po tym, co stało się w ostatnim czasie, chyba już go tam nie zobaczymy. Tancerz publicznie skrytykował jurorów za faworyzowanie Barbary Kurdej-Szatan, która finalnie i tak nie wygrała. Mężczyzna chce jednak chyba zatrzeć złe wrażenie i wpadł na branżową imprezę. Nieco się zmienił.

Żora Korolyov w nowej fryzurze na ściance z ukochaną

Celebryta spędził środowe popołudnie na Szachowych Mistrzostwach. Zanim rozegrał partię, stanął twarzą w twarz z fotoreporterami. Uwagę przykuwała na pewno jego partnerka Ewelina Bator, która z radością pozowała u jego boku. 

 

My patrzymy jednak na nową fryzurę tancerza. Korolyov zdecydował się na ostre cięcie i zaczesał włosy na lewy bok. Czy odświeżony wizerunek pasuje do niego? Przyznamy szczerze, że mamy mieszane uczucia. Jedno jest pewne, gwiazdor wygląda nieco dojrzalej. A Wam jak się podoba?

CW

Damian Kordas triumfował w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Posłuchajcie, co powiedział w rozmowie z Plotkiem. 

Zobacz wideo
Więcej o: