Żora Korolyov najpierw skrytykował taniec Kurdej-Szatan, a teraz samo jury "TzG". Efekt? Jest awantura. Uczestnicy odpowiadają

W piątek wystartowała jubileuszowa 10. edycja "Tańca z gwiazdami". Według jury najlepiej zatańczyła Barbara Kurdej-Szatan. Były tancerz programu uważa inaczej.

Żora Korolyov był niegdyś jednym z najczęściej występujących tancerzy w "Tańcu z gwiazdami". Swoją przygodę z show zakończył w 2018 roku, kiedy tańczył z Martyną Kupczyk. Sentyment najwyraźniej pozostał i Ukrainiec obejrzał premierowy odcinek nowego sezonu. Nie był jednak zachwycony zachowaniem jurorów. 

Żora Koroylov krytykuje taniec Kurdej-Szatan i zachowanie jurorów

Tancerz oglądając program stwierdził, że Barbara Kurdej-Szatan, która otrzymała od jurorów 29 punktów, nie zasłużyła na takie wyróżnienie.

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety -napisał na fanpage’u.

Mężczyzna poszedł o krok dalej i wytknął jurorom brak obiektywizmu, żartując.

W jury powinien zasiąść Steve Wonder, Andrea Boccelli i pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Rydzykowi... Tylko niestety on nie żyje.
 

W obronie stanął mąż Iwony Pavlović, który odpowiedział na komentarz tancerza.

Witaj Żorka, z tego, co piszesz, wiem, że nie oglądałeś tego programu uważnie. Tancerz w tym tańcu nie był wychwalany, tylko przywitany. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że jury w tym programie ocenia tylko gwiazdę (nie tancerza). Poza tym, to był pierwszy odcinek, który zawsze rządził się swoimi prawami i dużą tolerancją. Komentowanie tego w taki sposób nie przystoi Tobie.

Swoje trzy grosze dorzuciła Sandra Kubicka, dając do zrozumienia, że Korolyov zareagował w taki sposób, ponieważ nie został zaangażowany do nowej edycji.

Niesamowite jak boli odmowa. Może chcesz wzbudzić wokół siebie zainteresowanie lub zaistnieć, ale tak naprawdę palisz sobie mosty. To jest program rozrywkowy, a nie mistrzostwa świata.

Jak oceniacie zachowanie tancerza? Wy też uważacie, że 29 punktów za tango Barbary i Jacka to za dużo?

CW

Sandra Kubicka o udziale w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz wideo