Fani Pussycat Dolls mogą otwierać szampana, bowiem dziewczyny wracają na scenę! Popularny przed laty zespół rusza w trasę koncertową, zaś ich pierwszy występ odbędzie się już w najbliższy weekend na finale brytyjskiego "X Factor".
Już w najbliższy weekend zespół zagra na finale brytyjskiego "X Factor". Pierwszy post zamieściła Nicole Scherzinger, liderka Pussycat Dolls. Umieściła zdjęcie logo zespołu i podpisała: #PCDReunion:
Następnie pokazała, gdzie odbędą się kolejne koncerty zespołu, który największe triumfy święcił na początku lat '00. Niestety, Polski na liście nie ma, ale na szczęście do Wielkiej Brytanii daleko nie mamy, można więc wybrać się na koncert:
Trasa koncertowa The Pussycat Dolls kwiecień 2020:
Zespół rozpoczął swoją karierę w 1995 roku - początkowo jako zespół taneczny. Dopiero w 2003 roku The Pussycat Dolls zaczęły śpiewać hity słuchane przez połowę nastolatków na świecie. Grupę tworzyły Nicole Scherzinger, Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton i Kimberly Wyatt. Dziewczyny znane są z takich hitów, jak "Don't Cha", "Wait a Minute", "Buttons". Od początku stawiały nie tylko na wokal, ale i na walory wizualne - ich układy taneczne zdobywały wielokrotnie nagrody dla najlepszej choreografii i tańca. W 2009 roku dziewczyny rozstały się. Czyżby czekał nas wielki powrót Pussycat Dolls?
BO
Poniżej możecie zobaczyć największe skandale seksualne w Hollywood.
Kaczorowska znika z "Klanu". Wyjawiła dalsze losy Bożenki
Damięcka przygotowała mocne grafiki na prima aprilis. "Nie śmieję się"
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć
Luksusowa willa Amaro, w której mieszkała Rozenek, znow w sprzedaży. Cena? Złapiecie się za głowy
Kościukiewicz o małżeństwie z 13 lat starszą od siebie Szumowską. Te słowa pójdą w świat
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
Językowa wpadka Karola Nawrockiego. Nie do wiary, jak napisał "Polska" po angielsku. Tak go tłumaczą
Edyta Pazura jest oburzona, jak pod szkołą potraktowano jej córkę. "Będę dzwonić na policję"
Książę William chodzi na terapię. Wiadomo, dlaczego się zdecydował na taki krok