Tak Barron Trump wyglądał ostatnio. Syn Donalda skończył 13 lat i bardzo się zmienił. Ma niemal dwa metry i przerósł ojca

Barron Trump to 13-letni syn Donalda Trumpa oraz jego małżonki Melanii. Chłopak unika mediów, dlatego rzadko widzimy go na zdjęciach u boku rodziców. Zobaczcie, jak się zmienił.

13- letni syn Donalda i Melanii Trumpów na co dzień stroni od mediów. Ostatnio fotografowie "przyłapali" go jednak, kiedy wraz z rodzicami opuszczał Biały Dom, by udać się na lotnisko. Internet oszalał na punkcie Barrona. Syn prezydenta ma już swoje pierwsze fanki, które są zachwycone zwłaszcza wzrostem nastolatka. Na nowych zdjęciach widać, że jest odrobinę wyższy niż mierzący 190 cm ojciec.

Barron Trump mocno zmężniał

13-latek był ostatnio widziany w towarzystwie ojca Donalda i mamy Melanii. Rodzina prezydenta USA we wtorek opuściła Biały Dom, by wyruszyć na Florydę. To właśnie tam spędzą Święto Dziękczynienia, które w tym roku wypada 28 listopada. Uwagę wszędobylskich paparazzich zwrócił Barron Trump. Wyraźnie widać, że chłopak mocno zmężniał. Jest już tak wysoki jak ojciec, a jego rysy twarzy nie przypominają nastolatka tylko młodego mężczyznę. Syn prezydenta zna się na trendach. W drodze do samolotu był ubrany w modną kurtkę bomberkę i dżinsy. Jego fryzura także jest obecnie na czasie.

Kiedy dwa lata temu szedł razem z ojcem podczas inauguracyjnej parady prezydenckiej, sięgał mu do ramienia. 

Barron Trump unika mediów

Rodzicom Barrona zależy na tym, aby nastolatek mógł wieść możliwie normalne życie. To oczywiście nie jest do końca łatwe, kiedy jedno z rodziców piastuje stanowisko prezydenta. Trzeba jednak przyznać, że chłopak rzeczywiście bardzo rzadko towarzyszy Donaldowi Trumpowi w wykonywaniu obowiązków służbowych. Inaczej wyglądało to za prezydentury Baracka Obamy. Jego córki były wówczas bardzo medialne.

Swoją drogą, w kogo bardziej wdał się Barron? W mamę, czy może jednak w tatę?

Donald Trump jako filmowa gwiazda. Zobacz, w jakich filmach wystąpił prezydent USA:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (63)
Barron Trump ma dopiero 13 lat, a już mierzy blisko dwa metry. Syn prezydenta USA zmężniał od ostatniego razu, kiedy go widzieliśmy
Zaloguj się
 • carlos_512

  Oceniono 26 razy 24

  "przerósł ojca"
  "Obecnie mierzy on 190 cm, czyli tyle samo, co jego ojciec"

  Pani(e) "dziennikarzu" proszę o wyjaśnienie jak to możliwe, że syn jest wyższy od ojca, podczas gdy są równi wzrostem...

 • Gość: bilingual

  Oceniono 21 razy 19

  podobno jest dwujęzyczny. Matka zadbała żeby mówił płynnie po słoweńsku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Sympatyczny i super wysoki...Powodzenia dla niego...

 • gadolinn

  Oceniono 10 razy 10

  "wraz z rodzicami upuszczał Biały Dom i udawał się na samolot"

  a xy czersdy csytacie to do nalizaliscie cdy tak dobie purzdzacie?

 • Gość: Asd

  Oceniono 7 razy 5

  "jeden z rodziców" - na szczęście autor nie miał na myśli Melanii.

 • lubicz56

  Oceniono 4 razy 4

  Ja mam 188 cm wzrostu, mój syn 194 cm ale jakoś nigdy nie wpadlo mi do glowy powiedzieć czy napisać o sobie czy synu, ze mamy blisko po dwa metry wzrostu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX